Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki szereti a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki szereti a villamosokat, buszokat, szeret utazni tömegközlekedésen? Hol találhatnék ilyen lányt?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és sokat szoktam utazni BKV-val és nagyon szeretem a járműveket és szeretek utazni is velük. Olyan jó lenne néha egy lánnyal elmenni és csak utazgatni..:) Hol találhatnék ilyen lányt?

2018. aug. 22. 12:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
36%
Én meg közkekedni szeretek, ezt kapd ki. (Túl idős vagyok hozzád és van baràtom) De azt mond meg nekem, miért olyan meghatározó ez egy kapcsolatban?
2018. dec. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igazából én is szeretek tömegközlekedni. Fanatikus azért nem vagyok, és nem fogom ajnározni sem a MÁV-ot, sem a BKK-t, mert azért időnként elég hülye dolgokat művelnek.

Ettől függetlenül elvagyok vele, amíg iskolába vagy haza utazom a tömegközlekedési eszközökön, sokat szoktam gondolkodni és igyekszem hasznosan tölteni ezt az időt, egyfajta "me time", amikor egy kicsit egyedül vagyok, mégis emberek között.

Na meg egyik "hobbim" hogy mindig rámosolygok az utcán az emberekre, hátha jobb napjuk lesz tőle. Fiúra, lányra, idősre, fiatalra, mindenkire. És erre a legtöbb lehetőségem a tömegközlekedésben van, és néha visszakapom ezeket a mosolyokat, és ez mindig jó érzéssel tölt el 😊

16/L

2019. jan. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!