Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok véleménye érdekel: mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok véleménye érdekel: mit gondoltok arról, hogy tetszik, hogy a barátnőm egyre jobban meghízik?

Figyelt kérdés

Mióta összejöttünk, elkezdett hízni, de nekem ez nagyon bejön!:-) Előtte átlagos alkatú volt, de most már kifejezetten duci.


Beszélgetni nem merek erről vele, nem is említettem, hogy észrevettem a változást.


Lányként mit gondolnátok arról, ha meghíztok, és a barátotoknak ez tetszik? Nem tartanátok furcsának? Elhinnétek?


Kort is írjatok!


17/F



2018. aug. 23. 11:58
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

ööö... mégis miféle gondolatomnak kellene lenni arról, hogy neked tetszik, ha valaki kövér?


Izlések és pofonok.


28L

2018. aug. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
A lényeg, hogy szereted, ne hozdd fel a témát szerintem, de érzékeltesd, hogy mennyire tetszik neked:)
2018. aug. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%

Hat örülnék neki hogy annak ellenére hogy bízok a barátomnak tetszik. De amúgy dicsérni dicséretes. Vagy mondhatod hogy ez neked nagyon bejön. Ezen csak nem sertodne meg. Legalábbis én nem.

17l

2018. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, az a legjobb ha nem is említed neki, hogy neked bejön, véleményem szerint sehogyse, a lányok nagyrésze nem venné komolyan és csak rosszul érezné magát mert meghízott. Persze kivételek vannak, és nyilván mi nem tudhatjuk, hogy milyen jellem a barátnőd. De szerintem az a legjobb ha nem mondod, csak szeresd. 17/L
2018. aug. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amíg egészséges keretek között hízik, addig semmi baj nincs vele. Elég sok embernek bejön ez.

De azért figyelj, hogy túlzásba ne vigye, hogy a (nagyon) egészségtelen határát ne lépje túl ;)

2018. aug. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%
Hát nem vagy 100as az fix.
2018. aug. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
15%
Akkor inkább kapd ki a szalonnát a hűtőből és rakd meg :D
2018. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Mennyiről mennyire hízott?
2018. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hali, kíváncsi vagyok, hol tart most súlyban a barátnőd. ;)
2021. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!