Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nyomulós liba lennék (főképp...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyomulós liba lennék (főképp fiúk véleménye érdekelne, de lányok is írhatnak)?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy osztálytársam és tudom, hogy házi nyúlra végzős évig nem kéne lőni, de én mégis elkezdtem próbálkozni nála.

3 órán mellette ülök, ezeken az órákon, ha valami vicces van, együtt nevetünk, megkínálom rágóval, beszélünk pár mondatot.

A többi órán legtöbbször előtte/mögötte szoktam ülni, ha előtte, akkor a szünetekben hátrafordulok beszélgetni, ha mögötte, akkor néha ő is hozzám, de általában olyankor mindketten a többi osztálytársunkkal beszélgetünk/elvagyunk magunkban.

Ha termet váltunk, gyakran tőle kérdezem meg, hogy hol leszünk, vele együtt megyek a teremhez.

Meg van ilyen extra kémia óra, ahova igazából mindketten menni akartunk, de mielőtt jelentkeztünk volna, körbenéztünk a teremben, majd csigalassúsággal felemeltük a kezünket:D Szóval csak mi ketten leszünk meg a tanár.


Fiúk, nektek zavaró, ha egy lány így viselkedik veletek? Lányok, ti mit gondoltok egy ilyen csajról?Ribinek tartjátok e ettől?


Néhány extra infó ha számít:

-1 hónapja ismerem

-15 évesek vagyunk mindketten



2017. szept. 16. 23:21
1 2
 1/18 Mádár0218 ***** válasza:
100%

Semmi zavaró nincs benne :D

-Semmit nem tettél ahol hogy ribi legyél

-Nem hiszem hogy ez nyomulásnak számítana

2017. szept. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem veszes ha latod a fiun hogy nem zavarja, probalj vele tobbet beszelgetni, jobbak megismerni hogy ne csak ilyen felszines legyen a kapcsolatotok.
2017. szept. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor próbálkozok tovább.

Igazából szünetben szoktunk mindenféléről beszélgetni.

Pl.:nagyon szereti a repülőket és ennek kapcsán kérdeztem, hogy volt-e a Reptárban, meg meséltem neki a helyről.

Úgy veszem észre, hogy kedvel.

Amúgy egy félénk, nem túl beszédes, de vidám, mosolygós srácról van szó.

2017. szept. 16. 23:34
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Bár az én "kiszemeltem" is így viselkedne velem :)

Mondjuk igaz mi is egymás mellett ülünk de csak egy órán... De nem szoktunk ennyit beszélgetni egyébként

2017. szept. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 lány vagy fiú vagy?
2017. szept. 16. 23:44
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha egy lány így viselkedne velem :D
2017. szept. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6!

És ebből vágnád, hogy bejössz neki?

2017. szept. 16. 23:47
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen a fiúk a fél karjukat adnák egy ilyen lányért.
2017. szept. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Az szuper.

Akkor úgy gondolod jó úton járok a cél érdekében?

2017. szept. 16. 23:50
 10/18 anonim ***** válasza:

Szal azt csinalo, mint minden barat? K. :D

A ragorol szokj le, mereg. :D

2017. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!