Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt nem kellek senkinek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen senkinek nem kellek, akadtak rám páran az utóbbi időben, de egyiksem kapcsolatot akart, nekem meg szexkapcsolat, meg barátság extrákkal hülyesèg nem kell. Szerintem soha nem lesz olyan pasi, akinek èn fogok kelleni, ès tènyleg szeretni fog. Az elvárásaim egyèbkènt nem nagyok, ès ronda sem vagyok, szerintem teljesen átlagos vagyok. Nem vagyok igènytelen, büdös, formátlan, ragyás, vagy bunkó. Esküszöm azt èrzem, hogy mióta szètmentem a volt barátommal, nem lesz mèg egy olyan ember, aki el fog engem viselni, ès tetszni fogok neki/szeretni fog engem.

Az összes pasi, vagy szórakozni akar velem, vagy csak arra kellenèk.

Mit csináljak? Min kène változtatnom?

19/L


2018. aug. 25. 02:07
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Egy pali miatt se változtass magadon. Egyszer jönni fog egy fiú, aki úgy fog szeretni ahogy vagy. Türelem!:)
2018. aug. 25. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bit123bit ***** válasza:
100%

Alapból az összes pasi egy szexéhes állat, viszont vannak olyanok is akik a szexel tudnak is várni, és emberként tekintenek a lányra, na de ez nagyon ritka tudd lenni..

Szerintem mindenkinek lesz rendes párkapcsolata idővel, viszont ajánlom hogy növeld a kisugárzásod, mert nagyon sokat tudd számítani.. Amúgy meg arra is figyelj hogy milyen fiúkat szemelsz ki, mivel az se jó ha nagyon életképtelen, szóval mindentől fél, vagy lusta, de az sem jó ha valaki ennek túlságosan az ellenkezője, mert ilyenkor lesz a "Barátság extrákkal".. Szóval találd meg a kettő között.. De amúgy még nagyon fiatal vagy szóval majd eljön az az idő mikor rádtalál az igazi szerelem.. Sőt huszonévesen már azért komolyak az emberek, szóval majd egy pár év múlva rengeteg esélyed lesz.. Remélem tudtam segíteni.. :) 19/F

2018. aug. 25. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 $$$$$ ***** válasza:
100%

Ne csinálj semmit .Ne akarj változni. Majd találsz egy normális srácot aki úgy fog szeretni ahogy vagy 😊. És nem csak szexet akar.. Én is erre várok csak én ugye lányt szeretnék talalni 😅 .

18/F

2018. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ment a zöld pacsi!
2018. aug. 26. 02:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!