Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez szerintetek gerinctelenség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek gerinctelenség?

Figyelt kérdés
Exemnek 1 hétre rá, hogy szakítottunk lett egy új barátja. Azt elmondta, hogy addig ameddig együtt voltunk nem ismerte, hanem csak a szakításunk után a legjobb barátnője elvitte bulizni, és ott. Én még túl se voltam az egészen, neki meg új barátja lett. Egyrészt kiakadtam, mert hogy azért mégis csak 1 hét, de más oldalrol meg azzal nyugtatom magam, hogy ezek szerint nem nagyon szerethetett a lány. Nektek mi erről a véleményetek? 17/f

#lány #újbarát
2018. aug. 25. 04:05
 1/4 bit123bit ***** válasza:
0%
Ez teljesen normális. Mások meg 10 lánnyal/fiuval beszélgetnék miközben kapcsolatban vannak valakivel.. Már csak azért is hogy ha vége lenne, akkor tudjanak belekezdeni hamar egy újba.. Számomra ez nem lenne gerinctelenség, mert ha vége van valaminek akkor akár másnap is jőhet a következő.. 19/F
2018. aug. 25. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Egyáltalán nem gerinctelenség. Szakítás után nem tartozik elszámolással feléd. Az, hogy te mit mennyi idő alatt dolgozol fel, magánügy, ez őt semmire nem kötelezi.
2018. aug. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gerinctelenség. Ha valakit igazán szeretetek, akkor nem kezdek bele új kapcsolatba 1 hét múlva.

Nem szeretett ő téged, csak használni szeretett.

Persze jogában áll ezt csinálni, csak gusztustalan ez a viselkedés.

2018. aug. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gerinctelenség egyáltalán. Nyilván nem szeretett eléggé és már készen áll egy új kapcsolatra. Felejtsd el gyorsan és lépj tovább.
2018. aug. 25. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!