Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Azt hazudta rólam, hogy bejön...

Azt hazudta rólam, hogy bejön nekem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A lényeg röviden. Egy lány barátom (srác vagyok) egy ideje furcsán viselkedik velem. Érezhetően kerül, elutasít. Elég jóban voltunk eddig. Kiderült, hogy azért, mert állítólag részegen egy buliban azt mondtam valakinek, aki neki ezt elmondta, hogy bejön nekem a csaj. Véleményem szerint ilyet nem mondtam, de ha mondtam volna, akkor sem jön be nekem. Szerintem undorító és gerinctelen húzás volt az illetőtől, aki ilyet mondott rólam. Még ha igaz is lenne, de nem az, akkor is gusztustalan, hogy beleköp a levesbe. Jelenleg ott tartok, hogy a helyzet reménytelen, azóta a lány barátomnak hirtelen elege lett belőlem, minden korábbi problémát egyben felhozott, és betelt nála a pohár. Nem tudok vele kommunikálni, lényegében elutasít. Szerinte magamat sajnáltatom azzal, hogy azt mondom ki akart velem szúrni az illető. Hisztinek tartja az egészet. Hétvégén el sem hívott bulizni, meg sem említette, hogy megy. El nem mondja kitől hallotta. Bár nagy lépés, hogy egyáltalán nagyjából 1 héttel később elmondta ezt. Még azt is szánalmasnak tartaná, ha ezt a kérdést meglátja ezen az oldalon. Úgy gondolom túl jó barátság alakult ki, hogy egy ilyen piti dolog miatt vége legyen. Szívesen fogadok bármi tanácsot :(

2018. febr. 19. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
Némileg hasonló helyzetben vagyok én is. Apró, értelmetlen dolgok miatt lett vége. Még fb-on is letiltott :( Már egy hónapja nem beszéltünk :'(
2018. febr. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mennyire voltatok jóban? Meddig voltatok barátok előtte? Kezd előjönni a negatív énem, ami azt mondja, ezért sem működik egy fiú-lány barátság...
2018. febr. 20. 10:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez ilyen sajnos. Bizony nem könnyű a fiú-lány barátság. Én itt inkább azt látom, hogy ez neki sajnos egy éppen kéznél levő jó indok volt, hogy leépítsen és megszakítsa a kapcsolatot. Ne kérdezd miért! Velem is történtek már hasonló furcsaságok és rengeteg fájdalom hasonló helyzetekből...
2018. febr. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán tényleg azt hiszi, hogy bejön neked és inkább ezért szakította meg a kapcsolatot.
2018. febr. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Kellemetlen helyzet, sajnálom. Tipikus női húzás, hogy mikor betelik a pohár, minden addigi sérelmét a fejedre zúdítja. Szerintem is undorító dolog volt az illetőtől, hogy ezt mondta, akkor is, ha esetleg tényleg ezt mondtad neki ittas állapotban, hiszen semmi köze hozzá. Remélem megoldódik a helyzeted, én szurkolok! :)
2018. febr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!