Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy álljak bosszút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álljak bosszút?

Figyelt kérdés

van egy srác aki rámírt és elhívott randizni..még nem voltunk mert nehéz összehozni...de mint közbe kiderült más csajnak is ugyanazokat irogatja amiket nekem és nekem pár napja vissza se ír de lájkolja a képeimet....és igazából nekem ez nagyon szarul esik ezért valahogy osszút szeretnék rajta állni...tudom hogy gyerekes de nekem ettől kicsit jobb lenne...

16/L



2018. aug. 25. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Sehogy ne állj bosszút, mint mondtad gyerekes és semmi értelme.. inkább hagyd rá, ne beszélj vele, majd elmúlik az érzés.
2018. aug. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pl. hogy annak a lánynak akinek írogat, elküldöd a te egész beszélgetésedet vele. Essen csak két szék közül a földre a srác, megérdemli.

Szerintem meg igenis hasznos dolog a bosszú: ha nem állsz ki saját magadért, senki más nem fog. Ha nem állsz bosszút, bárki büntetlenül beléd törölheti a szaros csizmáját.

2018. aug. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia az élet vissza adja neki hidd el!:/Ne csinálj semmit még te fogod vissza kapni!Hagyd rá ha ilyen gerinctelen féreg h 1 lánnyal nem éri be:/
2018. aug. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Először is ha nem voltál vele rarin akkor semmi közöd hozzá hogy kiket fűzöget,elvégre nem is vagytok egy pár.Szóval az úgymond "dühöd" bosszúd,gyerekes észből fakad.Másodszorra hidd el,mindenki azt kapja amit megérdemel.Türelem,és nyugalom.
2018. aug. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gyerekes lenne az egész, nincs közöd hozzá, mert nem jártok. Ha zavar, hogy másokkal is így beszél, szakítsd meg vele a beszélgetést.
2018. aug. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!