Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan álljak bosszút?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan álljak bosszút?

Figyelt kérdés
Röviden annyi, hogy van egy lány aki eljátszotta, hogy bejövök neki. Én el is hittem és valószínűleg még mindig nem tudnám, h szivat ha nem vettem volna észre ahogy az egyik barátnője előtt kinevet és kifiguráz. Nem vagyok egy szerencsétlen lúzer aki ezt hagyná és amúgy is utálom az ilyen lányokat, úgyhogy valahogy revansot kéne vennem. Nem tudom, hogy csináljam. Van ötletetek? Ugyanis kétségtelenül megérdemelné.

2016. jan. 27. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
hagyad nekem is volt ien utána kiderült h teleg járna velem es elmentem hányni xd
2016. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%
Verd ki magadnak akkor megnyugszol.
2016. jan. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Arra nem gondoltál, hogy tényleg bejössz neki,de a barátnőjének tagadja, mert pl fél hogy mit mond vagy mondjuk a barátnőjének is bejössz és ezt a lány is tudja és nem akarja hogy konfliktus legyen köztük emiatt, így inkább tagadja?


Mielőtt elhamarkodottan cselekszel és a végén kiderül hogy óriási bakot lőttél majd idejössz tanácsot kérni, hogy mit tegyél, mert elbasztad az egészet, BESZÉLJ VELE NYÍLTAN, hogy mégis mi a franc van.

2016. jan. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szánalmas egy lány lehetett.
2016. jan. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

harmadiknak

Hát én ismerem már ki a lányokat...ha ez tényleg lehetséges. Viszont bele kell kalkulálni azt is, hogyha nyíltan beszélek vele és tényleg csak szórakozott, simán megalázhat. Azt meg nem akarom. Ha tényleg bejövök neki már rég elcs*szte azzal, hogy kigúnyolt. Persze lehet rosszúl látom...nekem ez már bonyolult

2016. jan. 27. 17:51
 6/8 A kérdező kommentje:
*hát én NEM ismerem már ki a lányojat
2016. jan. 27. 17:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Szúrd le egy rozsdás csavarhúzóval, vágd le a fejég, edd meg a beleit, majd töltsd meg a gyomrát a vizeleteddel! Hidd el, nem fog többet ilyennel szívatni.
2016. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7-es

Honnan tudod hogy hatásos?Próbáltad már?:D xD

2016. jan. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!