Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit engedjek meg magamnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit engedjek meg magamnak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, (mindannyian 15 évesek vagyunk) akivel tavasszal megismerkedtem, nyáron barátok lettünk, majd egymásba szerettünk gimi elejére. (Nem egy városba lakunk, nem egy suliba jártunk, és járunk) DE történt valami.. a lányt megbántottam. A szaftos részleteket most kihagyom.. december lett, összeveszett a baratnojevel is. Akit egyébként tőle ismertem meg. Nagyon jó fej ő is... Na és ez a csaj most elhívott este. Az tiszta lap, hogy a másikkal már valószínű nem leszek jóban, tőle meg nem szeretnek semmit. Vörösmarty térre megyünk valószínű.. elengedtek a szüleink. (lesz még valaki, mindannyian 15 évesek vagyunk egyébként) szval, hogy hogy viselkedjek? Mennyit ihatok? nem szeretnék satu reszeg lenni, sőőt semennyire nem szeretnék az lenni, párat terveztemcsak..

Szval tervek? Ti mit tennétek?

tudom, hogy alapból rossz helyre tettem a kérdést, de kíváncsi vagyok a gyors válaszokra



2017. dec. 31. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Kisfa.sz vagy még, ne igyál :)

Max 1-2 sört. Meg egy forralt bort.


Ha akkor hagyod abba az ivást, mikor már érzed hogy hat, már baxhatod :) óvatosan.

2017. dec. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
18 se vagy kisgyerek.. mégis mit akarsz inni ? Gyerekpezsgő mehet, meg cóla...
2017. dec. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én nem fogok állszentet játszani, én is előbb ittam alkoholt mint 18 évesen....

Attól is függ, hogy ittál-e már alkoholt?

Ha nem, akkor egy sör, vagy ha a sör nem ízlik, igyál meg egy summersbyt, és szerintem bőven elég. :)

2017. dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az ilyen kisgyerekes kérdéseket hanyagoljuk. Tisztában vagyok vele, hogy csak 15 vagyok (lassan 16), de akkor mi van? A ti idotokben is voltak ennél sokkal rsszabb állapotok fiatal korban... A szüleim aggódnak értem, de belementek. Bizonyos feltételekkel. Tartom magam elég intelligensnek,hogy ne legyek részeg. Német tudok mondani, főleg pár lánynak, ha piáról van szó. Egy kettőt azért lehet iszom, meg meglátjuk, hogy hozza a helyzet... Csak ne csináljátok úgy, mintha valami bűnös lennék. Nem cigiziek, nem iszom, nem drogozok, sosem voltam még kint éjfélig... Van életem, barátom, rengeteh haverom, de attól még meg vagyok ezek nélkül. Viszont ha már a helyzet így hozzá, úgy gondolom, nem lesz bajom pár italtól. Miért nem lehet felfogni, hogy lehet mértékkel is inni? Tudom, mindenki ezt mondja, azt ott fetreng a saját hányásában másnap.. de én más vagyok..értelmes. esküszöm. És pont.
2017. dec. 31. 14:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit engedj meg magadnak? Na ezt a 4.es válaszodban lévő stílust nem kéne 😉
2017. dec. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hasonló stílusban próbáltam,mint néhány válaszoló... találtál benne valami kivetni valót?
2017. dec. 31. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Én értem, hogy már elég felelősségteljesnek érzed magad az iváshoz, amit oké, elfogadok...de ahhoz hogy jól érezzétek magatokat tényleg feltétlenül kell az alkohol? A Vörösmarty tér gyönyörű ilyenkor, amit a legjobb józan szemmel kiélvezni. Azt javaslom, hogy tényleg csak minimálisan igyatok.
2017. dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!