Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, szerintetek mi az érték...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek mi az érték egy lányban? Milyen legyen a külseje, mennyire számít nektek a belső tulajdonságok és a személyisége mellett, de leginkább az érdekelni mik azok a belső tulajdonságok, amik lenyűgőznek titeket egy lányban?

Figyelt kérdés

2018. aug. 26. 20:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%
A keze és a szája.
2018. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
78%

Legyen igényes, normális....


Ne legyen elhízva, ne legyen anorexiás, legyen ápolt a haja a körmei.


A ruhái is legyen tiszta, és ő maga is törekedjen a tisztaságra.


Emellett legyen szorgalmas,felelősség és magabiztos a fontos ügyekben, emellett lehessen vele hülyülni :D


Na meg persze valami közös hobbi, érdeklődési kör se árt.

2018. aug. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%

Legyen kicsit őrült 😀

Kedves, figyelmes, ne legyen betompulva állandóan, szeretem ha a csaj pörög néhs

Lehessen vele, hülyülni és nevetni. De a komoly dolgokat is meglehessen vele beszélni.

2018. aug. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Kedves 3.kommentelő nagyon érdekes vàlaszt írtál,fura,hogy az örűlt szót használtad,de nagyon tetszett ahogyan megfogalmasztad a válaszod.Egyetértek veled,ha fiú lennék én is ilyen az lányokat értékelném és tisztelném.
2018. aug. 26. 21:25
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
Ne legyen tömeg. Most komolyan. Annyi mainstream csaj van, már azt is jónak tartom egy lányban, ha egyszerűen nem néz ki pont ugyanúgy, mint a többi.
2018. aug. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Kedves 5.kommentelő teljesen egyetértek veled,sajnos a közösségi fórumok nagyon befolyásolják a lányok és fiúk énképétés és önbizalmát egyaránt.
2018. aug. 26. 21:37
 7/30 anonim ***** válasza:
60%

Köszönöm hogy értékeled az ízlésem 😀

Bár puskáztam, mert ismerek egy ilyen lányt 😂

2018. aug. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Akkor 7.kommentelő igazán nagy mázlista van,hogy egy ilyen értékes lányt ismerhetsz,és még fel is tudtad ismerni az igazi értékeit!😊
2018. aug. 26. 22:39
 9/30 A kérdező kommentje:
Bocsánat félre olvastam,azt hittem ismersz ilyen lányt...na mindegy..😁😅
2018. aug. 26. 22:40
 10/30 anonim ***** válasza:
60%

Jól értetted, ismerek ilyen lányt

Bár nem akkora mázli 😂

2018. aug. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!