Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Ott szeretnék aludni a barátomnál. Már 9 hónapja vagyunk együtt,volt velünk többször nyaralni,kedvelik a szüleim. Lefeküdtünk már,mindketten tudják. Egyedül apukám fogadta picit rosszul,de ez érthető:D Mindjárt kezdődik a suli,neki egyetem, jóval kevesebb időt fogunk tudni együtt tölteni. Ezért is szeretnék most,így nyár vége fele ott aludni nála. Hogy kérdezzem meg őket erről,hogy ne visszautasító választ kapjak?

2018. aug. 27. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj ha már tudják hogy lefeküdtrtek akkor nem hiszem hogy annyira zavarja őket hogy ott akarsz aludni, főleg ha kedvelik is a fiút
2018. aug. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom apukám mennyire van megbékélve azzal,hogy már lefeküdtünk.Fiatalnak tart hozzá,de megbeszéltük,hogy ha nekem ezt most kellett átélnem akkor most:D Csak ezt az egy okot látnám amiért azt mondhatják,hogy nem. Őszinte leszek hozzájuk,és hátha. Köszönöm a választ!
2018. aug. 27. 11:53
 3/6 anonim ***** válasza:
Remélem sikerrel jársz😀 ( az előző voltam )
2018. aug. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem jártam sikerrel. Csalódott és szomorú is vagyok.
2018. aug. 27. 21:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom😕
2018. aug. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg toluk, hogy ha mar lefekudtetek es tudjak, miert ellenzik az ottalvast. Hiszen ennel "rosszabb" mar ugy sem tortenhet, ez a szuloi logika sajnos:D probalj meg veluk leulni es beszelgetni errol oszinten, es kerdezd ezt meg mindenkepp. Szoval ne kerd toluk ezt a dolgot mint egy kis hulye tini (bocsanat, csak erzekeltetni probalom a dolgot, nem te vagy hulye!), hanem beszelj veluk errol felnottkent. Ha ravilagitasz arra h kar emiatt aggodniuk mar, akkor hamarosan belatjak h engedniuk kell. Kerdezd azt is h megis mitol engednék meg es mit kene tenned ahhoz elmeletben h ne ellenezzék. Hidd el, ezen kerdesek alol ok sem tudnak kibujni. En anno a szuleimmel igy targyaltam ezt le, bar akkor en es a baratom még nem fekudtunk le, ok emiatt nem engedték, nem akarták h szexeljek. Viszont elmagyaraztam nekik h 6-7honap utan igyis ugyis megoldottuk volna a szexet ottalvas nelkul is, ha csak ez lenne a celunk. Aztan megengedték egybol, igaz eloszor kulon szobaba aludt a fiu, de kovinek mar egyutt, tehat sok sikert :)
2018. szept. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!