Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » S. O. S. Szörnyű ez a helyzet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Szörnyű ez a helyzet, mit mondjak a szüleimnek, mit tegyek?

Figyelt kérdés
14 (Lassan 15, ez szerintem fontos) éves lány vagyok, nem volt még barátom. Sok fiúnak tetszek, nem dicsekvés, de így van. Tehát saját magam miatt nem volt még barátom, vártam azt, aki megfelő lesz. De most úgy érzem itt van..Ő az első akivel hajlandó voltam kettesben találkozni, hihetetlenül kedves, aranyos, udvarias, rendes, normális, vicces,stb. De..cigány. Amivel nekem semmi bajom nincsen, ha nem lenne sötét a bőre, akkor én meg nem mondanám, hogy az. Viszont a szüleim..Hát, nem szeretik a cigányokat. Van olyan akire azt mondják nem is tudnak cigányként nézni, mert rendes, tudjátok mire gondolok. Dee sajnos neki olyan a vezetékneve is, a bőre is sötét..Alapból nem lehet barátom, azt mondják kicsi vagyok, és jövőre sem lehet. (Anyukám mondja ezeket.) Amit megértek teljesen, de hát na..Ahhoz képest, hogy sok 12 évesnek, sőt, akár fiatalabbnak is van barátja, meg természetesen a korosztályom 80%-ának, úgy érzem nem lenne nagy gond ha nekem is lenne. (Nem azért akarok, mert másoknak van.) Tudom, hogy nem ölnének meg ha lenne, de mégis..Mit tennétek a helyemben? Titokban szoktunk találkozni, de már így is mennek a kavarások..Nagyon félek, én úgy érzem szeretem, és ha megismernék a szüleim, akkor nekik sem lenne bajuk vele.

2017. márc. 6. 19:47
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%
Elsösorban neked kell eldöntened hogy mit érzel és aztán ha úgy alakul hogy szereted akkor azt tudom ajánlani hogy anyukáddal vagy apukáddal amelyikkel jobban jóba vagy azzal ülj le beszélni erről hidd el nem hiszem hogy ezért megölnének max kiabálni fognak veled de ezt ki lehet bírni de ha ezek után is jól el vagy vele akkor majd a szüleid is elfogják fogadni hogy szereted és majd idővel megfognak vele békélni
2017. márc. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
7%
14évesen pofon vágnálak ha a lányom lennél! 16éves korodban lenne ideális egy kapcsolat mind1 hogy cigány vagy nem !
2017. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Ó gyerek van egy hatalmas ötletem, nem tudom mennyire tetszik, de azért olvasd el. Szóval ez az egész legyen titkos kapcsolat. Ez a tudomány szerint megerősíti a szerelmeteket. Amikor találkozol vele, mondd a szüleidnek, hogy baráti társasággal mész valahova. Szerintem ennyi idősen buli is lenne ez az egész. Mondjuk a szexet (ha eljuttok addig) nem tudom, hogy lehetne megoldani.
2017. márc. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%
Kedves kettes válaszoló. Mégis mi bajod van a fiatal párkapcsolatokkal? Ez nem a középkor (mondjuk ott is volt már 13-14 éves házasság).
2017. márc. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
10%
Utolsó nem tudom van e gyereked de nem tudom neked hogy tetszene ha 14éves lányod hoppá fel csinálnák,mert a 14éves lányok még nem tudnak gondolkozni! :)
2017. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, sokat segítettetek! A titkos párkapcsolat meg nekem tetszik, gondoltam valami ilyesmire én is. :)

Köszönöm, hogy általánosítasz. Én tudok gondolkozni, de csak te beszélsz itt felcsinálásról, ártatlan kapcsolatról volt szó. Ne is menjünk bele, egyébként én sem mondtam hogy a legjobb ilyen korban a barát. És ne aggódj, van olyan 16 éves IS, aki nem tud gondolkozni. :)

2017. márc. 6. 20:17
 7/17 anonim ***** válasza:
62%

Én nem ítakarok ítélkezni, de a cigányoknal az a szokás, hogy khm... nem várnak túl sokáig a 'felcsinálással'.

Lehet hogy ő más, de teljesen meg tudom érteni a szüleidet akik nem akarják hogy ilyen korán kezdj neki a sejhajnak. Én sem akarnám ezt a gyerekemnek (ha lenne :))


Lehet hogy ti nem lesztek ilyenek, de a lehetőség, az esély mindenre megvan.

Nem én vagyok az akit olyan csúnyál lepontoztatok az előbb, mert egy kicsit keményebben írta le a véleményét, de valamennyire egyetértek vele, akárki is volt az.


Szerintem a titkos kapcsolat is hülyeség, inkabb beszélj szüleiddel. Nem az ellenségeid ők hogy ne tudjanak rólad semmit! Lehet hogy kiabálni fognak veled, trágár jelzőket használnának a te jellemzésedre (pl. r|b@nc), de hidd el hogy ők csak jót akarnak. Mint amikor több éven keresztül pelenkáztak. Ezt ne felejtsd el!

Mondd el nekik a történetet aztán lesz ami lesz. Aztán vigyázz magadra, nehogy becsússzon véletlenül valami valahova! Vigyázz!


Ja és mielőtt azt gondolnád, hogy egy öreg begyöpösödött nagypapa vagyok,

17/F

2017. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%

A családjára nagyon figyelj.

A cigányok nagy részénél a nők csak használati tárgyak, meg gyereknevelők. Az asszony neve kuss.

Persze mint mindig VANNAK KIVÉTELEK, tehát én adnék neki egy esélyt. De légy nagyon körültekintő.

2017. márc. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%
Légy a szüleiddel őszinte. Mond el nekik, hogy van egy barátod. Lehet, hogy haragudni fognak rád, de majd megbékélnek vele... Tudod, szokták mondani, hogy az őszinte emberek megbízhatóbbak! :)
2017. márc. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%
A szex ”ellen” meg azt tudom javasolni, hogyha 1-2 hónap járás után erőlteti, akkor hagyd ott, mert akkor biztos, hogy csak arra kellesz neki!
2017. márc. 6. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!