Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érezhet még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érezhet még valamit irántam a VOLT barátnőm?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit hosszú lesz,de kérlek olvassátok el,és "segítsetek".

Na 18 éves fiú vagyok,volt egy 16 éves barátnőm.

Június elején megismerkedtünk,aztán nagyon hamar egymásba estünk,és össze jöttünk.

Együtt voltunk másfél hónapig,nagyon boldogok voltunk tényleg,soha sem veszekedtünk SZEMÉLYESEN,de facén teljesen másabb volt,állandóan össze kaptunk valamin,mintha nem is mi lettünk volna a "képernyők" mögött aztán ha találkoztunk egymás nyakába ugrottunk mintha mi sem történt volna.

Aztán elutazott Pécsre a nővéréhez,mert ott lakik. Pécs tőlünk messze van,mivel mi Borsodiak vagyunk.

Ottvolt nagyon sokáig,3-4 hét,és mivel mi facen allandóan veszekedtünk,romlott a kapcsolat,mert nem tudtunk találkozni,és nevetni egy jót ezen.

Mindennap egyre több és durvább viták,míg nem a végén már nagy szidásokba ment az egész,lehordtuk egymást,és vége lett INTERNETEN..

2 hétig nem beszéltünk,most jött haza,pont a mai nap,és találkoztunk,mivel lehívott.

Mondta hogy elbasztuk de mar nem tudjuk vissza csinálni meg ilyenek.

Meg menősködött hogy "Tudom hogy megvagy halva értem"

Én rávágtam hogy igen,megvagyok halva érted,és te értem?

Erre a válasza azvolt,hogy sajnálom de én már nem.

De mégis lehivott beszélgetni,mosolygott rám sokat,meg néha közeledett. Aztán ütötte egyik szava a másikat mert mondta,hogy lehet megtudna bocsájtani és kibékülhetnénk meg ilyenek

Nemtudom mi tévő legyek,hagyjam -e a fenébe,vagy beszéljek még vele?

Nemtudom hogy érez-e még irántam valamit,nem hiába mondta,hogy már nincs "meghalva" értem


2018. aug. 28. 01:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Komolytalan idegbeteg bibis fruska, hagyd a fenébe.

Nekem is volt egy barátnőmmel és folyton összemarakodtunk face-n, amúgy pedig soha. Meg akart taposni stb és ebből már elegem lett. Sőt a végén még azt is hozzámvágta hogy meg e tanultam már dugni...:-D

2018. aug. 28. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hagyd a francba,minél magabiztosabb vagy és nem mutatod a csajnak hogy szükséged van rá,annál jobban vissza fogja sírni magát.2éve szakítottam a volt barátnőmmel,nem írtam neki,nem is találkoztam vele 5hónapig,utána írt nekem hogy megpróbálhatnánk újra stb..azóta kb fél évenként megkeres,amikor épp egy másik pali töri össze a szívét:D


Hagyd az ilyet,csak lépj tovább.Fél,rosszabb esetben egy év múlva már nem is emlékszel rá!

2018. aug. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Huzza az agyad.

Elvezi, hogy ugymond o van a nyeregbe es o iranyithatja a szalakat. De kozbe nem tudja mit akar de elvezi az iranyito szerepet mikozbe te kivagy miatta es szomorkodsz

Csunya dolog(enis csinaltam anno...)De majd jol pofara esik es kinovi szoval engedd el szerintem. Jon majd mas:)

20/L

2018. aug. 28. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nőjetek már fel.
2018. aug. 28. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe mert ennek nem lesz jó vége. Ennél csak jobbat fogsz majd találni hidd el
2018. aug. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!