Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit érezhet irántam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit érezhet irántam?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szóval van egy fiú a suliban, aki egy évvel felettem jár. Tavaly ismerkedtünk csak meg úgy komolyabban, mégpedig a bankettes táncgyakorláson amikor felkért táncolni. Az első táncnál is mondta, h nagyon jól táncolok, és hogy biztos járok táncra. (Ez egyébként igaz is) Ezután a folyosón amikor találkoztunk mindig köszönt misolygott stb. Egyszer mentem volna haza a lányokkal,amikor megállított, higy beszélgessünk és végül egy tablóképet is kaptam tőle. Most kedden volt nyílt nap az iskolában ahol ő volt az egyik ,,csoportvezető”. Először volt egy előadás a tornateremben és a legjobb barátnőm jött sulit nézni. Beszélgetünk nagyban erre mondja, h a srácfeltűnően mindig rám néz. Az előadás után a fiú állt az ajtó mellett. Megkérdeztem tőle, hogy ő is egy csoportvezető e. Mondta hogy igen. Mondtam neki, hogy akkor én vele mennék ha lehet. Erre felcsillant a szeme és mondta, hogy persze örülnék neki. Még az egyik osztálytársam jött velem egy csoportban. Amikor ugye a suliról mesélt az újak helyett mindig az én szemembe nézett és nekem mondta konkrétan. A barátnőm mindta h amikor nem rá néztem folyamatosan engem nézett. Szerintetek mit szeretne? Én személy szerint összejönnék vele. Egyébként ő az illedelmességéről és a kedvességéről hires és ezért nekem nagyon szimpatikus és sokan azt mondták, h én is az vagyok neki.

2017. dec. 1. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha te nem tudod eldönteni, mit vársz a gyakoris idegenektől, akik nem feltétlenül tanultak párkapcsolati tanácsadást?


Mi értelme annak, hogy leírsz vagy tíz biztató érzelmekre utaló jelet, és még aggályokat sem sorolsz fel, amik elbizonytalanítanának? A leírtak alapján elég nagy önbizalommal áradoztál arról, mennyire közeledett feléd... Ami nem is baj. Azt várod, hogy IDEGENEK is megerősítsenek full látatlanban? Tök mindegy, talán innen, számomra komolynak tűnik a dolog, pedig ha ismerném, tudnám: csomó lánnyal ezt csinálja. Ez is lehetséges. Bármit mondhatnék, mi értelme lenne? Ez mindenkinél máshogy működik. Még a vélemények is mások. Elég nyilvánvalóan keresi a társaságod, hát legyél vele sokat, és kiderül az igazság. Ha te is közeledsz és jelzed számára, hogy szereted (gondolom a "szívesen összejönnék vele" ezt jelenti nálad... Vagy szimplán menőnek tartod egy végzőssel kavarni? Mert utóbbi esetben inkább kíméld meg őt magadtól) akkor ő is be fogja vallani előbb - utóbb az érzéseit... Sok sikert

2017. dec. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából pont az van, hogy én nem gondolom komolyank a közeledését😅 és szerintem nem akarna tőlem semmit, csak ugye az ismerősök nem ezt állítják😃 és egyébként ő 16 éves én meg 15  Jaj és azért jönnék össze vele, mert nagyon illedelmes jó tanuló meg kedves és én ezt nagyon tisztelem benne
2017. dec. 1. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!