Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezhet irántam valamit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezhet irántam valamit?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerkedtünk meg,találkoztunk kétszer és én odáig meg vissza vagyok érte. Nem bírok enni,inni,állandóan pillangók a gyomromban. Összezavart teljesen,mert hol ilyen,hol olyan. Múlt hét szerdán úgy találkoztunk hogy én kb semmit nem vártam, és mondta is hogy érzelmi töltet kell neki hogy bármit is csináljon velem de mégis egész délután fogta a kezem és hiába mondtam,hogy ha nem érez semmit,akkor inkább ne,csak azért ne hogy én jobban legyek és akárhányszor elhúzódtam,elengedtem a kezét azért is megfogta és visszahúzott. Végül hazáig kísértem és már amikor fordultam volna meg, hirtelen magához húzott és megcsókolt,kétszer is. Utána nem is írt,fogalmam sem volt mit érzett. Két nappal később mikor kérdeztem hogy miért csinálta,azt mondta hogy azért,hogy boldog legyek. Mondtam ahaa,szóval csak ezért és nem éreztél semmit? Erre közölte hogy de, érezte a szerelmes ajkaim és a többit elmondja ha találkozunk. A hétvégén nála aludtam volna,de végül nem jött össze mert becuccolt hozzá az apja és úgy éreztem tényleg sajnálja hogy nem tudtunk találkozni. Tegnap kerestem egész nap,de nem értem el,fogalmam sem volt merre jár, Majd felhívott és még este írt hogy kedden akár felmehetnék hozzá picit. Egyáltalán nem értem,hogy most mit akar. Már nem tudom meddig tudok várni,teljesen ki vagyok készülve,életemben nem voltam még ilyen szerelmes,állandóan rá gondolok és úgy érzem,hogy egy érzelmi hullámvasúton ülök mert hol sírok,hol nevetek a kettő váltakozva. Hihetetlenül hiányzik. Mit lehet tenni?

20/L 20/F



2017. ápr. 24. 08:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Húha, ez hosszúra sült el, de végigolvastam. Ami nekem a kulcsot jelentette a megoldáshoz az az utolsó néhány betű és szám: 20/L, 20/F. Szerintem elég értelmesek vagyok, felnőttetek már mindketten a magatok módján. Ülj le vele beszélni ha kedden találkoztok, vagy akármikor, hogy mondja el őszintén mit akar. Tudasd vele, hogy nincs sértődés ha nemet mond és nem akar többet látni, mondd hogy nem azt akarod hallani, hogy jaj hát jó veled meg izé, meg jó hogy neked jó. Mondd, hogy az ő érzéseire vagy 100%ban kíváncsi, a sajátjaidat tudod, de nem szeretnéd olyanba belerángatni amit ő nem akar, csakmert jó neki néznie téged, hogy örülsz. Fontos, hogy érezze, nem arra vagy kíváncsi hogy rólad mit gondol, hanem hogy hogyan látja miként alakul a kapcsolat. Tudnia kell, hogy nem sértődsz meg rajta ha nemet mondd. Hiszen neked is az ő őszinte véleménye fontos, nem? Inkább mondjon valaki igazat és fájjon kegyetlenül, mint a szemedbe hazudjon és érezd rajta (a folyamatos bizonytalanságával), hogy nem jó neki valami.

Remélem pozitív oldalra billennek a dolgok! Hajrá!

20/L

2017. ápr. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!