Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám legyőzni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WaRrOcK11 kérdése:

Hogyan tudnám legyőzni a gátlasaimat barátnőm édes anyjával (illetve többi idősebb családtagjával) szemben?

Figyelt kérdés

Gatlasos vagyok barátnőm édesanyja előtt, nagyon szégyellem magam ez miatt és változtatni is szeretnék ezen, de nem tudom, hogy álljak neki.


Amikor barátnőmnél vagyok és az édesanyjával (akár ketten, akár hárman) egy szobába/helységbe kerülünk, előjönnek a gátlásaim és olyankor elfogynak a beszéd témáim(nem jut eszembe egy sem), ha beszélnem kell vele akkor szorongok, illetve olykor rosszul ejtek ki szavakat (pl fel keverek egykét betűt vagy teljesen máshogy mondom ki a szót).


Nagyon zavar, bár ez nem csak a szülőkre igaz hanem az idősebb emberekre átlagban, néha még velem egykorúakra is kiterjed ez a gátlásom.



#barátnő #szülő #idősebb #szorongás #gátlás #intellektuális képességek romlása
2018. aug. 30. 18:41
 1/1 anonim válasza:
Ugyanez van velem is:( ha a barátomnál kell mennem azonnal átváltok a szégyenlős énembe és csendesen beszélek dadogok és nem tudom legyőzni:( Veled várom a hasznos válaszokat😊
2018. aug. 31. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!