Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem tudok lány létemre...

Miért nem tudok lány létemre más lányokkal barátkozni?

Figyelt kérdés

Régen volt 2-3 lány, akikkel elég jóba voltam, de velük már nem tartom a kapcsolatot. Fiúkkal viszont mindig is jól kijöttem, nem volt különösebb probléma a párkapcsolataimban sem. Egész életemben inkább a "fiús" dolgok érdekeltek, amivel azért biztos nem vagyok egyedül, mégsem találok hozzám hasonlóakat jó ideje. A nőket nem is mindig gondolom totálisan őszintének. Nem egy eset volt, amikor azzal teljesen ellentétesen cselekedtek, amit mondtak. Lehetséges, hogy azért sem tudok a nőkön eligazodni, mert sokkal többet voltam/vagyok pasik társaságában? Jó lenne azért 1-2 lánybarát megint, de fogalmam sincs hogyan lehet velük közelebbi barátokká válni. Nem 2 napba telik, azzal tisztában vagyok. Inkább az a gond, hogy még az érdeklődést sem sokakban látom, hogy egyáltalán akarnának barátkozni, megismerni a másikat. Pedig állításuk szerint egyedül érzik magukat.


19/l



2018. máj. 11. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Egy ideig én is próbálkoztam, de valahogy a fiúkkal/férfiakkal joban kijövök, vagyis jobbam élvezem a társaságukat, mert érdekesebb témákról beszélnek. Elengedtem a témát, ennek ellenére van/lett egy-két barátnőm, akikkel ha nem is rendszeresen, de tartom a kapcsolatot. Többre nincs is igényem.
2018. máj. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyeneknek úgy őszintén minek barátnő? Nem azt mondod, hogy jól elvagy fiúkkal? Akkor legyél velük, mert felesleges csak azért lányokkal haverkodni, hogy ilyen is legyen a gyűjteményedben...

Egyébként időről időre előmászik pár hozzád hasonló kis "nemvagyokolyanmintatöbbilány" hópehely ennek az oldalnak a bugyraiból szóval lehet, hogy ti itt egymásra találhatnátok. (bár amilyen ezeknek a stílusa garantált hogy rühellnétek egymást.. de egy próbát megér)

2018. máj. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2(23:25) Vannak bajok... :D Ennek az oldalnak a "bugyraiból", de mégis itt vagy te is, ebben a közösségben, és te rühellsz mást, ez esetben engem, pár mondat alapján... :) Nem itt kéne random emberekkel kötözködni ha nem vagy sikeres a csajoknál. Lehet te "gyűjteményekbe" halmozod az ismerőseidet, de nekem erre nincs igényem, mint említettem, voltam már lánnyal is jóban. Miért ne hiányozhatna egy olyannak a társasága, aki nem a műkörmével és a sminkjével van elfoglalva, hanem közös az érdeklődés? :D Azért vannak dolgok, amikben a lányok pozitív értelemben mások, mint a fiúk.
2018. máj. 12. 00:02
 4/8 anonim ***** válasza:

A bugyraiból szó szerintem arra utal, hogy a felszín egész normális, és csak a mélyben van baj, de gondolom értelmezés kérdése...

És nem vagyok pasi, hanem nő - tudod, egy olyan amit megpróbáltál pár hülye, filmekből vett sztereotípiával körülírni. (nem sminkelek egyébként)

Nézd, nekem aztán édes mindegy hogy mit kezdesz magaddal, de azt tényleg nem értem, hogy mit kell ezzel kínlódni a hozzád hasonló 12-25 éves lányoknak. Ha nem kell a nők társasága, akkor nem keresed, és kész.

Általános iskolától egyetemig diakmunkakon keresztül mindig volt legalább egy szociálisan számkivételt pali, akibe a többi fiú/férfi folyamatosan belerúgott (általánosban szó szerint, később meg "csak" mentálisan) és még ezek a baráttalan magányos szerencsétlenek sem érzik a szükségét, hogy megutálják és lenézzék a saját nemüket (mert az ilyenekből is nőgyűlölő lesz ironikus módon) szóval soha az életben nem fogom megérteni, hogy a hozzád hasonló tinik/fiatal nők miért érzik a szükségét, hogy azt hangoztassák, hogy ők bizony nem olyanok mint a többi lány. Jól van, ne legyél, de a helyzet az, hogy a többi lány sincs olyan alacsony szellemi szinten, mint amilyennek hinni akarod őket, hogy különlegesnek érezd magad, szóval a többségnek nem fog kelleni egy ilyen barát. Mert tényleg: minek? Minden rosszindulat nélkül mondom, hogy maradj pasik társaságában.

2018. máj. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Édes istenem kérdező 24 éves vagyok, a legtöbb barátom nő, a tágabb is érettségi köröm túlnyomó többsége is nő és még soha sem volt téma hogy, melyik műköröm a legcukibb vagy melyik alapozó a legjobb. Soha. Meglátszik, hogy tényleg nem voltak komolyabb lány barátaid.
2018. máj. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor sem értem, miért kell egyből azt hinni, hogy biztos el vagyok magamtól szállva. Ez pont teljesen ellenkezőleg is lehetne egy olyan embernél, aki nehezen talál magának társaságot. Vagy aki nem azt hangoztatja, hogy ronda, és mindenki utálja, meg egyebek, az már egoista? Egy szóval sem mondtam, hogy jobb vagy több vagyok más lányoknál. Engem nem érdekel, ami őket általában igen, és ez igaz fordítva is, eligazodni sem tudunk így egymáson, ennyi. Akiket ismertem, ugyanígy voltak, fiúk között nőttek fel, pont ezért tudtunk szót érteni, és sokszor nagyon jól meglenni. Ahhoz sem kellett volna sok gondolkodás ha nem a kötekedés az első, hogy leessen, hogy a sminkcucc meg a műköröm olyan dolog, ami sok nőnek mindennapos. Mondhattam volna azt is, hogy a legtöbb nő szereti a gyerekeket, én meg nem. Sorolhatnám mondatokon keresztül, még mennyi hasonló van, ami engem teljesen hidegen hagy. Ettől nem lesz rossz senki, szimplán nem nekem való társaság.
2018. máj. 12. 01:02
 7/8 anonim válasza:
Szia!Ha levelezés is szóba jöhet,én szivesen ismerkednék veled.Én is inkább "fiús" vagyok,Bár eddig csak lány barátnőim voltak,szinte mindegyikben csalódtam.Ha gondolod írj,bármiről beszélgethetünk.
2018. máj. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Írhatsz kérdező, ismerős a helyzet 20/L
2018. jún. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!