Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak egy fiúnak akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy fiúnak akit csak pont h ismerek? Itt arra gondolok h csak köszönünk egymásnak!

Figyelt kérdés
Most fogom bejelölni és várjam meg,h ő írjon nekem vagy én írjak neki?Ha én írjak mit írjak?Tudni kell róla h nem az a fiú aki hú de nagyra van magával:DDÉs még azt h csak nézzük egymást meg köszönünk egymásnak de még nem beszéltünk:/ SAJNOS:( De majd most!!Mert ugye nem szeretnék ráírni ezekkel a sablonos dumákkal!! (Szia,mizu?) valami tippet,tanácsot?Aki volt már ilyen helyzetben!JA és ha ne én írjak rá akkor meddig várjak h ha nem ír??1,2 nap??Válaszokat köszönöm :D

2018. aug. 31. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodtan írjál rá szerintem, az iskola téma pont aktuális ha még abba a korban vagytok..

2018. aug. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig máshogy nem megy, sablonos szöveggel kell kezdeni ha egyáltalán nem ismered. Aztán ha van közös témátok úgyis alakul majd.
2018. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Látom ám, hogy nézel engem! Hát miért nem szólítasz meg?


Vagy csak egyszerűen;

Szia! Sokszor látlak, ezért gondoltam rád írok.


3.tipp;

Szia! Felismersz?:)

2018. aug. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az mindig jobb, ha van valami, ami miatt írsz. Valami téma, közös érdeklődés, vicces kép, amiről ő jutott eszedbe, bármi. Persze az a legjobb ha ő ír rád, de az sem baj ha te írsz, biztos jól esik neki.
2018. aug. 31. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:D
2018. aug. 31. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!