Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont én tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont én tetszem neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik és én is neki, de nem értem hogy én miért tetszem neki.Nem hinném hogy olyan jóképű vagyok+kb. semmit sem veszek komolyan és mindig hülyéskedek.És nem értem miért pont én tetszem neki.Megválaszolnátok?

2018. júl. 24. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
94%

Most válaszoljuk azt meg, hogy a csajnak, akinek bejössz mi tetszik BENNED?

Ember, ezt mi honnan a búbánatos frászból tudjuk? Nem ismerjük se a csajt, se téged...

2018. júl. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert a lánynak rossz ízlése van. :)
2018. júl. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki..


Belém a tipikus "rohadt helyes vagyok, mindenki velem van esve" típusú srác esett belém, viszont szinte az egész évfolyamon én voltam az, akit nem érdekelt a srác.. Szooval, ne keress választ, hanem várj örömtáncot és hívd el a csajt randizni :D

2018. júl. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ezekre a kérdésekre hiába keresed a választ.
2018. júl. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki hogy van valaki akivel tetszetek egymásnak, és hívd el valahová :)
2018. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a választ!
2018. júl. 25. 17:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Jaaj mintha az én sztorimat hallanám :D (csak én nemtom h bejövök e a srácnak na mindegy) Nekem pont azért jön be mert mindig hülyéskedik, humoros, jófej.
2018. júl. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, hívd el randizni, és naagyon sok sikert és sokáig <3 :))))
2018. júl. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!