Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire lenne ciki/szánalmas?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lenne ciki/szánalmas?

Figyelt kérdés
Múlthéten lány unokatestvéremmel sétáltunk és összefutottunk egy ismerősével (csak köszönés), utána elkezdte mondani, hogy mennyire találnánk és hogy nincs barátja és hogy összehoz vele valamit (utolsót nem tudom mennyire gondolta komolyan). Akkor is vonzónak találtam, de ma kocsiból megint megláttam és valahogy nem tudom kiverni az arcát a fejemből. Mennyire lenne gáz elkérni unokatesomtól a csaj nevét? 20f
2018. szept. 2. 00:30
 1/4 anonim válasza:
kerd el tole ha mar buta vagy legalabb legyen meg a szerelmed
2018. szept. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát szerelemnek nem mondanám, de az arcába beleszerettem :) köszi a biztatást :)
2018. szept. 2. 00:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki
2018. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérd el nyugodtan, unokatesóm elkérné ismerősöm nevét, nem gáznak, hanem cukinak tartanám, meg miért ne mondaná meg :D
2018. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!