Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha már semmit nem akarsz az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már semmit nem akarsz az exedtől ha haragban váltatok el, ha nem. Le szoktad törölni az ismerőseid közül?

Figyelt kérdés

Meg még ahol láthatsz róla valami képet?

Beszéltél még vele szakítás után? Ha igen ki kezdeményezte? Ki szakított?


Nagyon köszönöm annak aki válaszol! 🙂



2018. szept. 5. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

“Ki szakított?”

Ő


“Beszéltél még vele szakítás után?”

Igen ,amíg nem adtam vissza a cuccait.


Ezek után már nem beszéltünk és le is töröltem.

2018. szept. 5. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ő szakított vele, de nekem keleltt kimonda, írogattam neki utána, de már volt pasija. Egy idő után elmondta, hogy nem akar velem beszélni nagyon mert ő már tovább lépett. És inkább letiltottam és előtte töröltem is az ismerőseim közül. Ebből az a tanulság, hogy sose kezdj el neki könyörögni, hogy vegyen vissza mert szánalmas eléggé... :D
2018. szept. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sry, telóról írtam
2018. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1 tiltott

1et tiltottam mert zaklatott

1el néha beszélünk, rendes csaj volt, csak vége lett

1el meg hiába beszélnék, ő nem akar, először tiltott, majd feloldott, rá akartam írni, mivel ilyen nagy "állatvédő" és én szerettem volna egy kis házi állatot, ő pedig tudott volna tanácsot adni a gondozással kapcsolatba, vagy hogy mi az amire figyeljek oda, esetleg válaszolhatott volna pár kérdésemre, de tényleg csak enyit akartam tőle, nem békülni, nem róla vagy rólam beszélni, semmi személyeskedés, csak hogy egy állat sorsát jobbá tegye

erre tiltott :D

2018. szept. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ő törölt le mindig engem/tiltott, aztán kb 2-3 hét után jött a telefon, hogy beszéljünk meg.

Mai napig beszélünk. 5,5 hónapja szakítottunk.

2018. szept. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

O szakitott velem

Beszeltem meg vele , meg o is velem, 2 havonta rairtam mi ujsag vele , de legutobb eleg kozonyos es kicsit bunko is volt, azota nem beszeltunk es nem is akarok :D . Legszivesebben letorolnem de az szerintem gyerekes es nem en lennek (bocsi elozo valaszolok) , igy inkabb elturom amit fb kiad rola.


20/L

2018. szept. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én szakítottam vele, de békésen zártuk le a dolgot


Nem nem beszélünk vele azóta


Gondolkozom azon, hogy letöröljem oké, hogy én szakítottam vele akkor is fáj amikor meglátom, hogy aktív és nem beszélünk..... szóval lehet az lesz

2018. szept. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Nekem személy szerint az egyik legjobb barátom az exem.Mindent megbeszélünk,azt is,hogy éppen most kivel vagyunk együtt, stb...Attól hogy már nem vagytok együtt,nem muszály rossz kapcsolatot ápolni.
2018. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!