Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek az szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek az szép hogy egy lánynak vastagabb a combja?

Figyelt kérdés
Sportolok, de amúgyis vastagok a combjaim. Szerintetek az szép, vagy csak azok a vékony lábak jönnek be? Nem vagyok kövér, kb 55 kg és 16 éves.Szerintetek? Ti összejönnétek egy olyan lánnyal?

2018. szept. 5. 13:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
57%
Simán, én jobban szeretem az ilyen husisabb lányokat :)
2018. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
De én husis se vagyok a csak a combom nagy szerintem.
2018. szept. 5. 13:57
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
fotozd le a lábad
2018. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom nincs vele, nagyon jól tud kinézni :)
2018. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hasonló képet linkelhetnél a netről, kb. milyen vastag a combod. Lehet, csak te látod túl vastagnak. Relatív, kinek mi vastag.
2018. szept. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy mennyire vastag.Lehet hogy csao beszugerálod magadnak hogy te szerinted vastag,mások szemszögéből nézve pedig lehet hogy vékony.Szóval így nehéz megtippelni..Milyen magas vagy az 55 kilódhoz?
2018. szept. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt vastag combú, ám más testtájain vékony barátnőm, szerintem vonzó, aranyos tud lenni.



19/L/bi

2018. szept. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Én is 55 kg vagyok, mellette 170 cm, tehát vékony. Nekem is viszonylag vastag combom van, de eddig egy fiút se zavart. Hidd el, nem a combod vastagsága fogja meghatározni, hogy bejössz-e a fiúknak vagy sem!:)
2018. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha nem azért vastag mert hájas(ROSSZINDULAT NÉLKÜL MONDOM,SENKIT NEM SZERETNÉK MEGBÁNTANI),hanem mert pl ilyen alakod van,vagy izmos a sportolástól,az nagyon csinos is tud lenni...19/f
2018. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Érdekesek a válaszok. Mondjuk tökre örülök, hogy sokan így gondolják mert én is 55 kg vagyok, 158 cm kicsit vastag combbal amit már mások is mondtak:( 18/l
2018. szept. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!