Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy felejtsem el a srácot?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el a srácot?

Figyelt kérdés
Eddig még barátom sem volt. Most meg úgy volt, most meg vele nagyon jól alakultak a dolgok. Kívül-belül tetszik a fiú, nagyon egy hullámhosszon vagyunk. Eddig is komolyan gondolta velem, de most úgy érzem hanyagol. Nem válaszol egyből az üzeneteimre pedig máskor azonnal írt. De ha nem írok neki akkor ír ő, meg kérdezget is. Nem értem mi van. Most csak játszik velem? Úgy érzem beleestem
2018. szept. 5. 18:43
 1/3 A kérdező kommentje:
Látom, hogy fent van és meg se nézi az üzenetem. Nagyon lehangol és sírhatnékom van. Úgy érzem nekem csak ő kell. Mit tegyek?
2018. szept. 5. 18:47
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Túlagyalod a dolgot lehet dolga van vagy ilyenek ne vedd olyan komolyan ha nem ír visdza rögtön meg ha nem huzamosabb ideje csinálja belőle nagy dolgot
2018. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy elérhető nem biztos, hogy van lehetősége írni.


Stop overthinking.

2018. szept. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!