Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srác akibe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác akibe szerelmes vagyok, de ő neki az osztálytársam tetszik. Hogy felejtsem el a srácot?

Figyelt kérdés

Gondolom az osztálytársamnak is tetszik ő,mert hallottam,hogy róla beszélnek.Annyira zavar,és olyan szomorú vagyok miatta.Mit csináljak?Hogy lépjek túl rajta?

Hiába mondogatom,hogy nem tetszik,meg nem szeretem,de mégis.



2015. szept. 16. 15:16
 1/7 A kérdező kommentje:
és kihagytam,hogy a csaj egy ribi.
2015. szept. 16. 15:18
 2/7 anonim ***** válasza:
Legyél nagyobb ribi,mint a másik csaj,a srác lehet erre bukik. Menj a srác után a WC-be és...
2015. szept. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet azonnal belém szeretne,de van tartásom és eszem is.
2015. szept. 16. 15:36
 4/7 anonim válasza:
Velem is volt már ilyen 2 évig tetszett egy osztálytársam de neki az osztály "plázacicája" kellett..végül is nem nagyon törődtem velük próbáltam elfelejteni nehezen ment de idővel azért könnyebb minden. Mostanra pedig fordult a kocka én tetszem neki de nekem már egyáltalán nem..szóval bonyolult dolog ez. De csak úgy nem fogod elfelejteni majd jönni fog úgy is egy másik srác aki jobb mint ő,de ahogy múlik az idő az érzéseid se lesznek olyan erősek.
2015. szept. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonlo volt, mint az elottem valaszolonak.
2015. szept. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hogyha tèged Zsófinak hívnak èn lepadlózók.

Mindegy nèzz ki jól sminkeld magad lègy humoros stb. ès nagyon jó fej

2015. szept. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 télapóápolólapát válasza:
Nehéz helyzet,ha neki egy "ribi" tetszik valószinűleg a sráccal is vannak problémák.Elfelejteni csak úgy tudod ,hogy eldöntöd nincs rá szükséged.
2018. júl. 15. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!