Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek inkább hagyjam a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek inkább hagyjam a srácot és felejtsem el?

Figyelt kérdés

Az történt,hogy megismertem neten egy srácot.Már első találkozásnál ölelgetett és nagyon sokat nevettünk.És mindig mondta,hogy ''ő nem akar nem rosszat,mint az előző barátom'' meg ''fontos vagyok neki''.Tegnap (vagy ma már nem tudom :D) kimentünk este iszogatni egy haverjával és én ültem a hintán haverja beszélgetett valakivel telefonon és ő odajött hozzám.Mondta:Gyönyörű a csillagos ég.Én:Igen szerintem is.Ő:Akárcsak te-és hozzámhajolt és megcsókoltKb.15 perccel utána mondtam,hogy most hazamegyek és valaki igya meg a maradék italomat.Ő pedig rögtön mondta,hogy hazakísér és nem szeretné ha valami bajom lenne.Délelőtt pedig kiderült,hogy több lánnyal volt dolga mint az első találkozásnál mondta.(Egy 1 éves kapcsolatát említette és akikkel rövidebb ideig volt együtt.)És első találkozásnál mesélt egy sztorit,hogy 1 hónapja felment az exéhez és úgy együtt voltak.Ezekre a kapcsolatokra amikről nem számolt be azt mondta,hogy barátság extrákkal voltak és egyéjszakások.Nekem ma azt mondta azért nem mondta ezeket,mert nem akarta,hogy elítéljem és ő szeret engem és fontos vagyok neki.Szerintetek átver?Hagyjam vagy ismerjem meg?16/L


U:i.Eddig háromszor találkoztunk és a 2. és a 3.egy napon volt.



2018. aug. 13. 16:09
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
81%
Az, hogy nem ezzel kezdte az ismerkedést, nem jelenti,hogy el akarta titkolni. Én ilyesmiről nem igazán szoktam beszélni, főleg nem olyannak fogom ecsetelni a régebbi dolgaimat ezzel kapcsolatban, akivel első randin vagyok.. Lehet nem büszke erre,és nem akarta, hogy rosszat gondolj róla. Én a helyedben nem azon gondolkodnék, hogy miért nem önti ki a szívét a témában,hanem hogy szívesen benne van ezekben a menetekben különböző lányokkal.
2018. aug. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Igen,azt mondta is,hogy ezek kb. 1 éve történtek kivéve az ''exes eset''.
2018. aug. 13. 16:20
 3/28 anonim ***** válasza:
82%
Hagyd a fenébe keress valami normális srácot.
2018. aug. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Emelhetnél a szinten,mert ez alja.
2018. aug. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 MessorKing18 ***** válasza:
100%

Hagyd a fenébe.

Nem a régiességgel van a baj hanem hogy egy tail.

Találsz jobbat is. Ezekbe ne bízz meg.

18 f

2018. aug. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Szerintetek az jelenthet valamit,hogy eddig amikor elmentünk inni vagy enni éppen vettem elő a tárcám mindig azt mondta:nem,én fizetem.
2018. aug. 13. 18:01
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy alig, de semennyire nem ismeritek egymást. Még alig találkoztatok, de már "szeret" és fontos vagy neki... aha, persze. Én elhiszem, hogy szép vagy, de 5 perc után nem lesz beléd senki halálosan szerelmes.

Azért nem mondta el a kis kalandjait, mert te is csak egy kis kaland lennél neki. Semmi több.

Nem megbántani akarlak, de ez a srác teljesen egyértelműen csak arra hajt, hogy elcsavarja a kis fejed, megfektessen, aztán mehessen a következő vadászatra.

Ha igazán fontos lennél neki, akkor egyrészt nem hazudna, másrészt nem itatna, harmadrészt nem smárolna le az első randin. Tipikus paraszt.

Az a baj, hogy én itt hiába győzködlek, mert már most totál bizonytalan vagy, tombolnak a hormonjaid, és ez a csávó egy szál olcsó virággal meg pár szép szóval úgy levesz a lábadról, hogy elszállsz a Holdig.

Ilyenkor akárhányan mondják, hogy átver és hazudik és hagyd a fenébe, akármennyi bizonyíték kerül elő, hogy egy gyökér és kihasznál, akkor is be fogod tudni mesélni magadnak, hogy veled más lesz, hogy téged igazán szeret, hogy a kedvedért megváltozott... bla bla bla.

Szóval tedd, amit jónak látsz, csak legyél nagyon óvatos. Főleg, ha neadjisten szexre kerülne a sor. Akkor csakis és kizárólag gumival.

Egy csalódás után még gyorsan rendbe jön a lelked, egy tinikori abortusz után már nehezebben...

2018. aug. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez azt jelenti, hogy a csávó tapasztalt csajozó, és tisztában van vele, hogy ha fizeti az estédet, akkor el leszel tőle ájulva és elhiszed, hogy szeret meg jófej. Légyszi, ne győzködd már magad arról, hogy aranyos meg kedves, mert NEM. Arra hajt, hogy MEGDUGJON. Ilyenkor szokták a pénztárcájukat nyitogatni...
2018. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
19%
Nekem egyelőre nem tűnik átverésnek, de ahhoz látni kéne őt is, hogy hogyan viszonyul hozzád. Amikor rádnéz, őszinte-e, sugárzik-e a boldogságtól , elréved esetleg szerelmesen és belédbolondul, elveszik a szemedben, a szépségedben, vagy csak úgy mondogatja, szórogatja a bókjait, és esetleg nem is gondolja komolyan. De nekem eddig a leírásodból nagyon édesnek tűnik, viszont lehet, hogy egy rózsaszín köd miatt vázoltad őt ilyennek, és direkt csak a jó dolgokra fókuszáltál, vagy valami. Énszerintem simán lehet, hogy ő komolyan gondolja a járást, minden egyes apróságról én se feltétlen számolnék be, az már a múlt , és ő most a jövőben veled akar boldog lenni. A jelenben és a jövőben mintha benned látná most az igazit, hogy talán együtt öregedtek meg, vagy talán megpróbálhatnátok. Az azért látszana rajta,meg tudnád rajta figyelni szerintem , ha nem lenne őszinte, szal amíg nem szúrsz ki ilyent, addig én szerintem úgy állnék, hogy járnék vele, ha kölcsönös a vonzalom, meg egyértelmű is
2018. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a 16 éves kamaszlányok arról híresek, hogy ránézésre megállapítják a 18-20 éves pasikról, hogy őszinték e.
2018. aug. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!