Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy ez csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy ez csak tetszés, vagy több annál?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtem a gimit, volt ott egy fiú. Úgymond, teljesen az ideálom; göndör haj, zöld szem,

magas, nem vézna gyerek. Ennek ellenére magamtól lehet fel sem figyelek rá, mert mindaddig, amíg

egy lány nem mondta, hogy tetszem a fiúnak, addig észre sem vettem. Tavaly akadt több gond is,

féltékeny lány barátok, pletyka, kibeszélés, stb., de ennek ellenére hogyha még halványan is, de

kimutatta érdeklődését irántam. Eljött a nyár, nem hazudok, ha azt mondom, az egész szünet alatt

kétszer-háromszor ha gondoltam rá, de nem is vágyakozás szintjén, csak úgy eszembe jutott.

Magabiztosan jöttem a suliba, mert azt gondoltam, nem lesz itt fiú 'dráma'. Az elmúlt néhány nap

alatt szinte csak rá gondoltam, nem akartam, hogy lásson tesi után izzadtan, csúnyán, az ő

kedvéért öltözök csinosan, nagyon zavarba jövök, mikor mosolyogva bámul.


A gond az, hogy nem tudom, hogy most ő csak tetszik nekem, mert ő az egyetlen szépfiú az

iskolában, vagy többet érzek iránta ennél. Eddig mindig tudtam, éreztem, ha valaki csak tetszett,

vagy éppen szerelmes voltam belé, de nála nem tudom ezt eldönteni. Félek, hogyha esetleg

összejövünk, "megunom", mert csak tetszett.


Kérlek, segítsetek!


2018. szept. 5. 19:49
 1/1 MessorKing18 ***** válasza:
Ezt érezni kell. Olyan érzés ami nem múlik el. Mint a gyomorvérzés
2018. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!