Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom kit válasszak! A...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom kit válasszak! A legjobb barátomat aki szinte a testvérem, vagy a lányt, aki tetszik és vele kölcsönös ez a vonzalom?

Figyelt kérdés

Ha az egyiket választom a másikat elveszítem:(


Az a helyzet hogy még nem jöttek suliba csak holnap fognak és mind a kettőjük velem szeretne ülni. Akivel nem ülök az egyedül lesz. HA a lányt választom nem marad senki a haveromnak az osztályból akivel jóban lenne. Ha a haveromat eljátszom az egyetlen lehetőségemet a lánynál. Mit tegyek????


18/f


2018. szept. 6. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmondod reggel a barátodnak hogy mi a helyzet és ha igazi barát akkor megérti és elfogadja. Legyetek hárman közel egymáshoz és mindenkinek jó lesz.
2018. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Válaszd a haverod a lányok jönnek mennek a barátság örök .
2018. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Óvodások vagytok, alap hogy a csajnak van melletted a helye, a haverod helyében magamtól máshova ülnék, ha tudnám, hogy egy csaj is pályázik arra a székre...
2018. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De én nem szeretném őt egyedül hagyni, nagyon csúnyán összeveszett a többiekkel szakított a barátnőjével aki szintén osztálytárs, teljesen kiközösítették. Nincs kihez szólnia rajtam kívül és nem bírnám nézni hogy szenved. Ugyanakkor ez az egyetlen esélyem a lánynál.
2018. szept. 6. 21:16
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Mit tegyél?

Ha tényleg a legjobb barátod, akkor állj mellette amikor szüksége van rád.

Amúgy komolyan csak úgy bírsz becsajozni ha melléülsz, basszus? Vagy ezt kérte jegyajándéknak?

Megoldás: egy padban te és a barátod, a te oldlad felőli padban a szerelmed és mellette a padtársa.

Amúgy kevésbé lenne béna a kérdés ha nem hazudod agad tizennyolcnak, akkor inkább ne írj oda semmit, úgyis tudjuk h egy csomó tízéves lóg fenn a gykn.

2018. szept. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyan mar, ez nem óvoda. Nem veszited el a haverodat, ha a baratnod melle ülsz. Alap dolog, hogy ilyen helyzetben az igaz barat megérti, hogy mi a szitu. Attol meg ugyanugy beszélsz vele, ugyanugy a legjobb barátod lesz, csak óra alatt (ahol amúgy nem is tudtok kommunikálni) nem ül melletted.
2018. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

18 évesen komolyan ilyenen múlik a barátságotok?


Haver ő nem a barátod :) válaszd a csajt

2018. szept. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Na ki lett végül a szerencsés nyertes?
2018. szept. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!