Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez mi? Vonzalom? 'szerelem'?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi? Vonzalom? 'szerelem'?

Figyelt kérdés

megismertem egy lányt már egy ideje.

kb egy hete nem tudom elkezdett tetszeni.

azóta is beszélgettünk sétálgattunk és a többi.

tegnap délután hazakísértem.

És ahogy álltunk a vonaton és rámnézett majd elnézett, és elkezdte nyalogatni harapdálni a száját.

de végül mégsem csókoltam meg.

Lassan 18 lesz és még nem csókolózott... nem akartam, hogy olyan legyen neki az első, mint amilyet nem akar. mármint semmi romantika az sem biztos, hogy akar és a többi azt hozzá teszem, hogy ő kérdezte meg, hogy nem-e érek rá ma délután iigen ez kicsit gáz, de én nem tudtam, hogy hívjam-e el valahová vagy mi legyen.

Legjobb haveromnak tetszett másik havernak tetszik és a faterja megöl, ha nem komolyak az 'érzelmeim'. szóval nem csókoltam meg és egész délután azon kattogott az agyam, hogy miért nem csókoltam meg, és hogy nekem tetszik-e vagy mi

róla álmodtam csókolóztunk, majd felkeltem vissza aludtam megint felkeltem és ja.

ő jár a fejemben, de nincs az a heves szívverés szóval ja.

egy évvel felettem jár amúgy

és szombat reggel van, szóval bocsesz az elírások miatt 🤣



2018. febr. 10. 08:56
 1/3 anonim válasza:

Arra, hogy tényleg szereted-e vagy csak barát az egy nagyon egyszerű módszer, hogy meg akarod-e csókolni vagy sem. Ha igen, akkor szereted, ha nem, akkor csak barát.

Azonban, azt sem ilyan nehéz kideríteni hogy ő meg szeretne-e csókolni.

Ha több mint 2 ilyen jelet felismersz, akkor biztos lehetsz abban, hogy meg akar téged csókolni. Itt van a 6 legtutibb jel.


1. Fal téged a tekintetével

Az első csókok általában úgy történnek meg, hogy előtte a pár hevesen egymás szemébe néz. Ha ez lenne az első csók az életedben, picit hajtsd közelebb a fejedet és nézz mélyen a szemébe, és ha továbbra is szótlan marad, akkor biztos, hogy csókolózni szeretne veled.


2. A csókolózásról beszél

Ha a beszélgetés témája átfordul a csókolózásra, nagyon nagy valószínűséggel ő is meg akar téged csókolni. Mondhatod azt, hogy ezt mindenki tudja, de ettől függetlenül nem biztos, hogy észlelni tudod ezt a jelet a randi közepén.csók


3. Okot keres, hogy hozzád érjen

Ha azt mondja, hogy hideg a kezed és fel kell melegítenie, vagy azzal dicsekszik, hogy milyen jól tud tenyérből olvasni, akkor valószínű, hogy nem csak a kezeden akar megérinteni.


4. Kínos csend van

Ha kínos csönd uralkodik egy randin, az lehet, hogy csak azért van, mert a másik fél úgy érzi, hogy tovább léptetek a beszélgetésen, és már csókolózhattok is. Persze a csend nemcsak ennek lehet a jele, az is lehet, hogy egyszerűen nem túlságosan beszédes természetű a partnered, szóval ez esetben keresd a többi jelet.


5. A szádat nézi

Ha valaki a szádat figyeli, akkor valószínű, hogy a csókolózáson gondolkozik. Ha ez téged kifejezetten zavar vagy irritál, akkor például érj hozzá vagy vakard meg a szádat. Persze csak akkor, ha nem akarsz csókolózni.


6. Nem távozik

Úgy érzed, hogy ez lenne a megfelelő idő a csókolózáshoz, és a párod sem távozik a kapualjból? Szinte biztos, hogy csókolózni akar veled. Csak csukd be a szemeidet, és élvezzétek mind a ketten!


Jól hangzik, igaz? A legfontosabb dolog az, hogy csak akkor kezdeményezz csókolózást, ha észreveszed előtte a felsorolt jeleket.

2018. febr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
#1: Ezek saját tapasztalatok?
2018. febr. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ez most mi, azt neked kell tudnod. De istenem, megkérdezte, hogy ráérsz-e, ennél nincs is kézenfekvőbb... ne félj már elhívni.:D Annak alapján amit leírtál bejössz neki, szóval szinte mindegy hogy hívod el, el fog menni, ezt annyira nem tudod elrontani. :)

Amúgy az elsővel nem értek egyet, a csók a vonzalom jele, nem feltétlenül a szerelemé.

2. válaszoló: nem a saját tapasztalata, másold be googleba amit írt. (az "1."-tól kezdve)

2018. febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!