Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A legjobb barátnőmbe szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátnőmbe szerelmes egy srác, de én a srácba szerettem bele. Mit tegyek? Nem akarok elé állni, hiszen tudom, hogy másba szerelmes. Valamit mégis kéne lépnem.

Figyelt kérdés
Ez a srác teljesen bele zúgott a barátnőmbe, nem mellesleg a lánynak van pasija. De a fiú hajthatatlan és nem tud más lányra gondolni. Pedig eléggé elvagyunk, és elszórakozunk akár ott van a barátnőm akár nincs (bár ez ritka szokott lenni). De kezd egy érzés lenni bennem, ami nem tudom, még, hogy mi de félek tőle. Szalagtűzőre meg akarom kérni, hogy táncoljon velem, hátha kialakul valami kettőnk között. De e mellet még sok negatív dolog is van ebben a sztoriban. Egyébként senki nem tudja, hogy most ez játszódik le bennem. De nem tudom mit csináljak. Szerintetek ez a szalgtűzős sztori beválhat?

2018. jan. 6. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt még próbáld meg de ha végképp akkor sajnos nem tudsz mit tenni..
2018. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
És ha összejönnétek nem éreznéd magad állandóan rosszul, hogy amúgy neki nem is te tetszettél hanem a barátnőd? Állandóan féltékeny lennél, és ez még a barátságotokra is rámehet.
2018. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hú, már majdnem írtam egy alapos választ, aztán vettem csak észre, hogy mikori a kérdés. :D

Mi történt végül?

2022. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!