Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek külsőleg/belsől...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek külsőleg/belsőleg milyen fiúk jönnek be?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok.

2018. szept. 9. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%
Külsőre magas (185 cm minimum) és sportos alkatú, nyilvan nem elvárás de ez jön be :D Belsőre rendes, empatikus, jó humorral rendelkező, talpraesett (magabiztos, de ne legyen öntelt). Nekem az is fontos, hogy ne dumáljon állandóan, mert az baromi idegesítő, mármint lehessen vele beszélgetni bármiről, de néha tudjon csöndben maradni :D 18L
2018. szept. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
84%

Szerintem annyira mindegy, hogy barna vagy szőke a haja, meg milyen színű a szeme... Annyit mondanék a kinézethez, hogy legyen nálam magasabb, és ne legyen kövér, de azért pálcika sem.

Belsőre meg legyen őszinte, vicces és kedves.

Kor (:D)

2018. szept. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%

Nekem a magas srácok ( 170 cm felettiek, de ne legyen 2 méteres) és a mackkósan izmos srácok jönnek be. Sovány srácok nem.

24/N

2018. szept. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Számomra mindegy,hogy szőke v barna haja van.Az jó ha nálam magasabb.Belsőleg pedig lehessen vele beszélgetni ,lehessen vele hülyülni és komoly is legyen ha úgy van.Plusz pont ha szép a szeme.17.
2018. szept. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2es válaszoló te mire gondolsz??
2018. szept. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Barna haj,barna szem.

185+ magas (mivel en is eleg magas vagyok)

Vekony testalkat

Es a hajhoz meg annyi,hogy van akin a hosszu haj is tetszik

Belsore legyen celtudatos,hatarozott

16L

2018. szept. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

Magas srácok ( 180-190 ) , macis, de sportos testalkatú.(legyen egy kis has, az szexi). Hajszín barna, szőke, vagy fekete. Borosta, tetkó.

Legyen humora, de lehessen vele mindenről, komoly dolgokról is beszélni. Ne sajátítson ki, ne féltékenykedjen.( Sajnos volt már olyan pasim, aki ezt csinálta) legyen meg a bizalom kettőnk között.

Zenei stílusa legyen hasonló az enyémhez. . Értsen a műszaki dolgokhoz, álljon ki értem , ha úgy alakul. Ne legyen tutyimutyi.

Tisztelettudó legyen a szüleimmel, jöjjön ki a barátaimmal. Segítsen a családon belül is, jöjjön el az aktuális programokra.( Pl.családi szüret..) Legyen fontossági sorrend, de hagyjon nekem is szabad teret.

Jöjjön velem szívesen kirándulni, túrázni, nyaralni, moziba . Legyen a párom mellett a legjobb barátom is.

Szerencsére jelenleg van egy ilyen férfi mellettem :3


20/L

2018. szept. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nálam magasabb (nem nagy kunszt 153 vagyok) és macis testalkattal, de ha pufók, az már nem jön be. Leginkább a hosszú göndör haj ami bejön, de az csak sovány arcú srácoknak áll jól szóval ez ugrott. A szeme mindegy milyen színű ha úgy néz rám hogy elvesszek a nézésében :D

De az összes külső tulajdonság eltörpül ha az illető bújós, ragaszkodó és néha védelmező (bár ez utóbbi gyakran párosul buzgómócsingsággal amit meg nem enged az "önérzetem") Hát igen. Az egómmal nem tudok mit kezdeni ha úgy kezelnek mint "gyengébb nemet" szóval nehéz eset vagyok XD

2018. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
8-as vagyok és 16/l (sry elfelejtettem)
2018. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Külsőleg csak 3 kritériumom van.

- legyen nálam magasabb (160 cm vagyok, nem nehéz)

- ne legyen túl vékony/dagi

- számomra(!) legyen helyes arca

(pluszok: jó test, tetoválás/pc, kezen lévő erek, jó haj)

Belsőleg; legyen kedves/normális, fogadjon el, legyen megbízható, türelmes, meg tudjon nevettetni, legyen bennünk bármi közös, ne legyen buta(!), az sem árt ha picit romantikus, meg hát nyilván szeressen.

2018. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!