Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Milyen lányok az ideálja...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyen lányok az ideáljaitok? Külsőleg, belsőleg.

Figyelt kérdés

2017. jan. 11. 13:38
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Külsőleg: mosolygós legyen, ápolt, a testalkatához megfelelően öltözködjön, ne hordjon olyan ruhákat, amely semmit sem bíz a fantáziára.

Belsőleg: Intellinges, művelt, nyitott, legyen hobbija, ne egésznap az interneten lógjon és a barátnőivel trécseljen, határozott az elveivel kapcsolatban, de ugyanakkor rugalmas is, ha rájön a nézőpontja nem helyes, ne makacskodjon mellette, elismerje ha hibázott, legyen jó beszélgető partner, és a legjobb barátom, akivel mindent meg tudunk beszélni.

2017. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Előző vagyok, azt még hozzátenném, hogy nem árt ha a hölgy barátságos, kedves, empatikus, segítőkész, humoros és nem veti meg a szórakozást, a kiránduláskat, koncerteket, fesztiválokat.
2017. jan. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
külső, mint a volt osztálytársnőm. Belsőleg ugyanennek a személynek az ellentéte.
2017. jan. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Alacsony, husi, hosszu haj, feszes fenek, picit nagyobb combok.


Megerto, turelmes, bolondos, komolytalan, komoly, huseges, szeretheto, szereto, gondoskodo.


19f

2017. jan. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%

Külső: Vagy legyen elvontabb (pl. színesebb haj, piercing, tetkó nem átlagos) vagy egyszerűbb ( nem sminkkel, vagy csak alig, nem kirívó, de aranyos). Valamiért ez a kettő jön be külsőleg.

Most jöjjön ami fontosabb.

Belső: Legyen értelmes ( azaz nem kell agysebésznek lennie, csak értse meg a dolgokat és legyen saját véleménye, ne mások után menjen), lehessen vele hülyéskedni, sok mindent szeressen csinálni, legyen kedves és hűséges. Igaz ez elég tág amit írtam, de aki ezekbe beleesik az már nekem bejön.

2017. jan. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Mi ez a sok leszavazas? :D

Valaki magyarazza mar meg.

2017. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Enyém sem tetszett valakinek :D Biztos mert kihagytam a mai divatmániás, felrajzolt szemöldökű, hétvégén lerészegedős lányokat, de na, én azokat csak jófejségből meghagyom a páváknak.
2017. jan. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Amit az 1es írt 1es válaszában+háziasság és mivel kertes házat szeretnék szeresse a növényeket is (pár tő paprika paradicsom uborka borsó zöldség...na meg aki a virágot szereti rossz ember nem lehet) Szerintem majdnem minden alkatú nő lehet szép ha alkatának megfelelő a stílusa, öltözködése.

Kedves kérdező: hány éves fiúkra gondolsz?

Pl egy 18 év alatti 18-25 25-30 közti fiú mást vár el.

2017. jan. 29. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!