Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ezek után, hogy reagáln...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ezek után, hogy reagálnátok mikor "megismeritek igazán"?

Figyelt kérdés

Láttam egy lányt a buszon aki nagyon megtetszett valószínű kölcsönös mert nagyon aranyosan mosolygott, de szerintetek az elfogadható lenne, ha úgy szólítanám le mint amilyen képet ő kb. alkotni tudott rólam? Ezt úgy értem, hogy bár még csak 18 vagyok, de már dolgozom és nevemen lévő lakásban élek, de sokszor vagyok a vidéki házban és oda busszal járok az oka nem számít, viszont azon kívül autóval!

És igazából ez sok korombeli lánynak csábító, hogy lakás, nyugati autó stb. de én így már nem szeretnék ismerkedni mert ebből elég volt!

Szóval arra gondoltam, hogy elhívom sétálni és beülünk valahova és az elő találkozáson ezekről a munkán kívül nem beszélnék ez nagyon necces lenne vagy megértené? Lányok, hogy reagálnátok ezek után mert nem szeretnék még egy lányt akit nem is én érdeklem igazán!?


2018. szept. 13. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha normális a lány nem az érdekli hogy van e kocsid vagy lakásod nem baj ha nem mondod el neki rögtön
2018. szept. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus lennel akkor engem pl nem uzgatnanak ezek a dolgok, hogy mi van, meg mi nincs. Egy normalis csaj szerintem nem rag be ezert.
2018. szept. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A kocsi tényleg vonzza a nőket, de hidd el, valahogy csak a nem normális nőket. Szóval, ha normális a lány, akkor őt ez marhára nem fogja érdekelni. Ha pedig emiatt ott hagyd, szard le, jobbat érdemelsz.

20/F

2018. szept. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

*hagy*


És bocsi, nem olvastam el teljesen. Szóval akkor van kocsid is és házad is. Ezesetben azt kell mondjam, a nem normális lányokat könnyen ki lehet szűrni. Szóval, ha csak a kocsid miatt szeret, azt hamar észre fogod venni.

2018. szept. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Házam azért nincs csak bérlem csak eddig javarészt addig tartott a "nagy szerelem" amég nyújtottam valamit és amint ez a színvonal csökkent úgy csökkent az érdeklődésük is, szóval ezért szeretnék így ismerkedni, hogy olyan lánnyal osszam meg azt amim van aki tényleg megérdemli!

2018. szept. 13. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!