Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti hogy reagálnátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti hogy reagálnátok egy ilyenre ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Köszi előre is ha végigolvasod:)) Tegyük fel,hogy van egy srác,akit kiskorod óta szeretsz és tetszik is. Mondjuk,hogy ő volt mindig az első célpontod,csak hiába próbálkoztál,nem jött össze a dolog. Csak barátság volt. Aztán kiderülne,hogy a gyerek am beléd van zúgva és mindenhogy rajong érted,annyira,hogy másokat is elutasított,szám szerint 2-őt és még 1-et,csak azt nem személyesen. Viszont mi van ha van barátod kicsivel több mint 1 éve? Ugye mivel feladtad a másikat. De ő elvileg nem az igazi,mármint olyan aki pár évig próbálkozott nálad de végig elutasítottad,aztán adtál neki egy esélyt,de lusta,nem törődő és sokszor lefáraszt. Gondolom bárkinek jól esne egy ilyen,de ha van épp valakije,az nem a legjobb. Titeket összezavarna? Mit csinálnátok? Más vizekre eveztem azóta,de azért kíváncsi lennék :) Csak épp a barinőjével lógtam és annyira elkanyarodtunk,hogy kiszedte belőlem,de csak úgy mondtam el neki,hogy megígérte,nem kotyogja ki,fél órán át győzködtük egymást,aztán kiböktem. De hát..hogy bízzak meg? Ezért kérdezem,ha esetleg mégis kikotyogná.. Mert ő az egyetlen aki tudja a csajról,hogy bír engem. Viszont én max. 70%-ban vagyok biztos,hogy ő is hasonlóan érez,de tegyük fel.

Tudom,érdekes. Míg ő végig próbált közeledni,én csak 2-3 éve kezdtem el érezni valamit,de az olyan erős volt..(csak Volt,ez is fontos :) ) Persze a 3 év alatt különböző helyeken megismertem mást is,akikkel gondoltam tök jó barátok lehetnénk,ezért lógtunk és dumálgattunk ugyanúgy mint 2 fiú haver,de ők aztán mondták,hogy finoman fogalmazzak,szívesen lennének Szorosabb kapcsolatban velem,én pedig így,bocsi, de van más "célpont",én csak haverkodni akartam.Nem volt kellemes. Van amelyik maradt is haver,van amelyik még az sem. Ennyire Őt akartam és ennyit jelentett a jófejsége,még arra is emlékszek miket csinált mikor még a fűszál csikizte a seggünket és rohadt jól esett rá visszagondolni,csak nehezen mutatok ki bármiféle érzelmet,mindig ilyen komor voltam,egyszerűen nem ment,elgyengültem,"küszködtem az elemekkel",de a háttérbe meg még ezeken kívül is volt 1-2 dolog amiről azt hitte csak a véletlen műve :))


2018. aug. 26. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Huhh az eleje elég zavaros lett😂
2018. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha megtudnám, hogy a kis kori szerelmem szeret, de épp van barátom, akiről tudom, h nem ő a nagy ő, akkor vele szakítanék, és összejönnék veled. Ez is zavaros, mint az írásod, de remélem érted.
2018. aug. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem,bocsi csak sietve írtam :D Azóta most van időm először felnézni ide,olyan sűrű minden most -.-

De remélem a lényeg kivehető volt

2018. aug. 28. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!