Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejön egy lány, mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy lány, mit tegyek? (több lent. )

Figyelt kérdés
Láirtam a nyáron egy lányra, aki már egy ideje tetszik, viszont nem kezdödött valami fényesen. Elég szar, mivel egy suliba járunk és na.Mit kellene tennem?

2018. szept. 15. 21:30
 1/6 anonim válasza:
Szerintem menj oda hozzá suliba beszélgessetek de ne legyél nyomulos
2018. szept. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy azért nem is irtam rá mégegyszer. De az ha csak ugy odamegyek az is, nem nyomulos kissé?
2018. szept. 15. 21:35
 3/6 anonim ***** válasza:

nem, nyugi.

Csak add magad

Kérdezz a hobbijáról

milyen órája lesz

beszél a tanáraidról

kérdezz az ővéiről

az álmaidról, mik az ő álmai

zenei izlésről

tanulásról (khmm LOL)

van-e barátja

ki a barátnője


ha ebből nem esik le neki, h akarsz valamit akkor nem tudom, hogy mennyi kereke van a helyén....

2018. szept. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát az van, hogy nem egyedül szokott lenni, hanem a barátnőjével.
2018. szept. 15. 21:43
 5/6 gumikacsaszerzetes ***** válasza:
53%
Hát ha állandóan a barátnőjével van az úgy nehezebb, de ha egyszer elkapod egyedül akkor mindenképp menj oda hozzá es beszélgess vele... Kezdetben kérdezd a napjáról, hogy milyen órai vannak, melyiket szereti, a tanarokrol mit gondol, az osztályról stb. Ha eleinte általános dolgokról érdeklődsz biztos nem veszi nyomulasnak. És ha már beszelgettel vele kettesben akkor később siman odamehetsz hozza akkor is amikor ott van a barátnője. Szóval hajrá!
2018. szept. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. A sulivan nem hiszem, hogy oda merek menni hozza
2018. szept. 16. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!