Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ritka, hogy egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ritka, hogy egy fiúnak festve van a haja?

Figyelt kérdés

Nekem ez nagyon bejön, szürke, kék, szinte bármi, (bár kinek mi áll jól), meg a normál színek is, hogy barnáról kiszőkítve, de az extrémebbek jobban. (A szürke és a kék a best :D) De valahogy szökőévben egyszer ha látok...

Tudom, hogy ez legyen a legkisebb gondom, meg nem azt akarom mondani, hogy jajj én csak olyannal jövök össze aki... Egyáltalán nem, meg nem vagyok ilyen külsőség mániás, csak eszembe jutott, hogy ez nekem nagy ideálom, miért van ilyen kevés ilyen srác?



2018. júl. 4. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Most a sima ecsetfej a divat, ennyi az oka. Eddig csak a lányoknál volt fontos, hogy hogy néz ki, de ma már a fiúk is ugyan ennyit foglalkoznak azzal, hogy divatos legyen a külsejük. Sajnos a színes haj most nem elég menő...
2018. júl. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Lehet hogy 16-20 évesen még menő, de gondolj bele, hogy felnőttként mit gondolnának róla. Azt h gyerekes. Meg hát a fiúk általában a festett fiúkra azt mondjak h búzák.
2018. júl. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez még Magyarországon kevésbé elfogadott, ez az oka. Én is szeretném befestetni a hajam, kékre, vagy vörösre, de egyik osztálytársamat majd' minden nap leb*zizták, mert szőke festett haja volt. És persze van olyan, hogy valakinek rosszul áll a festett haj és nevetség tárgya lesz, ez pedig sok srácot eltántoríthat.


Másrészt sok szülő nagyon konzervatív, és nem engedik meg, hogy a fiúknak ilyen-olyan színű legyen a haja.


Mellesleg így is egyre több srácnak van festve a haja, egyre elfogadottabb. Bár sosem leszünk Dél-Korea ilyen téren, az biztos szerintem.

2018. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az a vicc, hogy nem Magyarországon élek és itt lesz@rják, hogyan néz ki az ember megjelenése.

Általános(!!!) iskolában a két oszttársam festette a haját. Egy mocskos szót nem kaptak életükben a többiektől. Szerintem is menő bár idősebb korban valóban gyerekesen néz ki, DE rohadtul az ő dolga.

2018. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%

Én 8 hónapig bírtam először szőke aztán szürke hajjal, rengeteg vele a gond, kiszárad amikor kiszőkítteted, töredezik, aztán amikor befesteted szürkére, az a festék 1 hónapig sem tart, ha nem hajhamvasító samponnal mosol hajat és utána nem kensz rá hamvasító hajhabot. Ezek szintén károsítják a hajad. Valamint ha vizes lesz, akkor fenn áll a veszélye, hogy lejön róla, ezért ha strandra mennél erre is figyelned kell.. meguntam. Annyit nem dobott a kinézetem, nyilván nagyon tetszett meg minden de nekem ennyi bajlódást nem ér meg.


Köszi, hogy elolvastad, legyen szép napod!

2018. júl. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
8%
Kedves utolsó! Ne haragudj de te férfi vagy? Mert ez amit irtál hát......
2018. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Dénes971 válasza:

NEkem alapból barna a hajam viszont sokszor festettem màr szőkére, szürkére és egyszer szürkés kékre. Elég hamar lekopik a szürke úgyhogy végül most lenövesztettem és mars a barna.:)

18/f

2018. júl. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Az a baj, hogy sokan leb.u.ziznak. Es tenyleg igazuk van, mert eleg lanyos a kulsejuk.
2018. júl. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
23%

Hát hogyne már! Egy férfi nem festegeti a haját már az is durva amikor égbe áll mint a seprű nem, hogy festeni!

Mi lett ebből a világból?! Na ezért szólják le a fiatal fiúkat ez mind nektek köszönhető, de nem is csoda! Mivel a kislányt látja benne a nő!

2018. júl. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
93%

Kedves #9 és akik még leb.u.z.i.zzák azt aki bevállal egy hajfestést:

Itt ez a kép erről a random srácról (ez volt az első amit kiadott a google)

[link]


Jól áll neki? Igen

Felállítja a haját "ecsetnek"? Nem

Ápolatlan? Nem

B.u.z..is? Nem


És igen, most jöjjön egy ellenpélda:

[link]


Hát igen. Ilyen is van :)


De szerintem van akinek eszméletlen jól áll és van akihez nem illik. Az viszont biztos, hogy a festett haj nem b.u.z.i.s. (Ha b.u.z.i.s is az nem a festés hibája... Hacsak nem pink heh)

2018. júl. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!