Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek hány százalékban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek hány százalékban számít a belső, és hányban a külső egy lányon?

Figyelt kérdés

Ugye van aki azt mondogatja, hogy csak a belső számít, mások végletekig tökéletes külsejű lányt akarnak és a testre mennek, a legtöbb ember szerint mindkettő fontos.

Szóval nektek mennyire számít a külseje, ha a belső passzol hozzátok és fordítva?

Melyik hány százalékban fontos?



2018. júl. 1. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
fifty-fifty.
2018. júl. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Külsö miatt jövök vele össze és a belsö miatt maradok vele.
2018. júl. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Ezt nem lehet százalékosan kifejezni, tartós kapcsolathoz mindkettőnek rendben kell lennie.
2018. júl. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem is 50-50..Mind kettő fontos az én szemszögembőp.Külső megfog belső megtart
2018. júl. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
Annyiban számít a külső is hogy azért tudjak vonzódni hozzá. Viszont nem jönnék össze olyan lánnyal, aki szép de taszító személyisége van.
2018. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A második röviden és tömören megfogalmazta tökéletesen.
2018. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
Külső megfog, belső megtart
2018. júl. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

nem fogok közhelyeket írkálni mint az előttem lévők...

én azt mondom 60% belső, 40% külső

szerintem valamilyen mértékbe fontosabb a belső mint a külső

legyen model alkat egy lány, kedves empatikus stb (szerintem itt meg van az 50-50) de ha nincs közös téma, érdeklődési kör halálra van ítélve az egész....

inkább legyen egy átlagos külső, amit éveken keresztül eltudnék nézni (az undor legkissebb jele nélkül), egy szép mosoly, értelmes tekintet és egy átlagos arc, néha nem is kell több, nem kell hogy nagy segge és melle legyen, csak a vonzalom legyen meg kettőnk között

de olyan személyisége legyen amilyet én igénylek, pl bújós pasi vagyok, néha kell egy kis romantika, de ne vigyük túlzásba

legyen meg a közös érdeklődési kör, tudjunk miről beszélgetni, érezzük jól magunkat a másik társaságában

így nem unjuk meg egymást :D

szerintem ezért 60-40



(de ehez az kell, hogy tényleg az én viszonylatomba szép legyen a lány, persze egy átlagosból is lehet a legszebb, ha épp szereti az ember)

21/f

2018. júl. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

80%-20% kb.

Nem állítom, hogy a külső ne számítana. Ha egyszerűen taszító valakinek a külseje, nem tudnék vele mondjuk ölelkezni, csókolózni, romantikázni... de ésszerű határok között nem az számít.


"Külsö miatt jövök vele össze és a belsö miatt maradok vele."

Ki hogyan...

Én összejönni is a belső miatt jövök össze valakivel. Mondjuk alap, hogy ameddig nem ismerem a személyiségét, addig össze se jövök vele, ha meg már ismerem, akkor nem a külseje miatt jövök össze vele.

2018. júl. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugyanannyira fontos mindkettő.
2018. júl. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!