Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Aki egyedi/extrém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Aki egyedi/extrém kinézetű az már számotokra taszító, vagy megközelíthetetlen? Mi az ami belefér és mi az ami már nem?

Figyelt kérdés
Mitől függ külső alapján,hogy valaki már megközelíthetetlen esetleg taszító? Kort is irhattok.

2012. okt. 29. 21:16
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire extrém ? egy extrém hajszerkezet vagy hajszín , tetoválás, pirszing,


de nálam amúgy a fültágítót taszítónak tartom.

2012. okt. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Pl azok amik felsoroltál. Azok mennyire?
2012. okt. 29. 21:22
 3/10 anonim ***** válasza:
87%

Engem eszméletlenül izgatnak az ilyen extrém külsejű csajok, de úgy érzem úgy sem lenne esélyem, ezért nem próbálkozok. Félre értés ne essék, semmi gond a külsőmmel, csak én teljesen hétköznapin öltözök+se tetkó+se piercing.

20F

2012. okt. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Nekem már egy tucat tetoválás (pl a derekán a lánynak valami nonfiguratív izé) is eléggé az, a fültágító, piercing hegyek, stb pedig végképp kizáró ok.


F30

2012. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Malats ***** válasza:
83%
Én kifejezetten az ilyen csodabogarakat birom. A fültàgito az nem jön be mondjuk nekem se.
2012. okt. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Nekem bejön.

Amúgy amit a 4-es ír az a ribanc rendszám.

2012. okt. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
87%
A tetkósokat bírom,nekem van 3 tetoválásom.A pircingeket nem szeretem,de el viselem,ha egy szép csajon van.Rocker csajokkal is jártam már,nálam nem gont az ilyesmi,attól lehet szép is valaki,hogy furcsa,egyedi.A szépség persze számít,hogy be jöjjön nekem a csaj,mondjuk én is furcsa vagyok,úgyhogy egálban vagyunk.
2012. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jobbára már nekem is a tetoválások vannak, mert ugye dolgozni is kell,ahhoz pedig követelnek egy normát. :/ Nem igazán elfogadott az extrém külső. Viszont egy-két nem átlagos dolog azon kivül is marad.Tetkókon kivül persze,mert az örök:P
2012. okt. 29. 22:08
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
A fültágítón kívül kb bármi jöhet, csak ízléses legyen! Tudsz képet mutatni?! :-D
2012. okt. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz ha tetkós se, ha az a tetkó egyedi és ízléses, nem pedig egy "ribanc rendszám". ;) Mondjuk én az erős sminket se preferálom, jobban szeretem ha kevesebb, vagy egyáltalán nem használ sminket.
2012. okt. 30. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!