Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bejelölt az exem facebookon....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölt az exem facebookon. Visszajelöljem?

Figyelt kérdés
Régen nagyon sok fájdalmat okozott nekem eddig le is voltam neki tiltva de pár napja feloldott és most bejelölt. Visszajelöljem vagy most én tiltsam le?

2018. szept. 22. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit sztm
2018. szept. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne csinálj semmit hagyd figyelmen kivűl
2018. szept. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem jelöld vissza. Elvégre facen ismerősnek lehet jelölni egymást. Ő meg végülis az ismerősöd...sőt
2018. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg tőle, hogy miért jelölt be.
2018. szept. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha haraggal váltatok el, akkor inkább be! Legalábbis én nem igazolnám vissza ilyen esetben.
2018. szept. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok újra. Helyesbítés: inkább ne!
2018. szept. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
91%
Persze,jelöld vissza:D Utánna írj rá és kérdezd meg tőle hogy van. Kérj tőle egy talit és a talinn rogdosd gyomorszájjba majd menj haza. És végül távolítsd el az ismerőseid közül:DD
2018. szept. 23. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejelölt, azt jelenti, akarhat valamit. Te csak szimplán jelöld vissza, ne írj neki semmit. Ha visszajelölöd pont azt fogja várni, hogy te majd ráírsz. De te nem írsz rá. Aztán addig is idegeskesik, hogy "na mivan nem érdeklem?" Tehát nem az fog történni amit ő akar.


Aztán nem fogja tovább bírni és ő fog rádírni. Azt fogja hinni, hogy te mennyire odaleszel érte. Neked pedig nincs más teendőd, mint érzéketlenül, de NEM parasztul visszairni. Had szenvedjen a közönytől.


Bedobja a büszkeségét, de nem jön be a dolog. Tehát arcra ejted.

2018. szept. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ignorald
2018. szept. 23. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább szedd ki a jelölést,vagy kérdezd meg mit akarsz,nem kell itt nyomiskodni,a bosszantó dolgokkal.
2018. szept. 23. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!