Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Évfordulóra milyen ajándékot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évfordulóra milyen ajándékot adnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hamarosan 2 éve, hogy együtt vagyok a barátommal, de egyre az alkalomhoz közeledve semmi ötletem sincs, hogy mivel lephetném meg. Amit fontos tudni róla, hogy ő egy rocker srác. Rengeteg féle illatszert vettem már neki, a hőn áhított zenekaros pólóval is megajándékoztam már. Az első évfordulóra pedig ezüstöt kapott, sütöttem is neki stb.... Ti fiúk minek örülnétek a legjobban? Vagy lányok, ti mit adnátok a helyemben? Valami igazán különleges dolgot szeretnék. Előre is köszönöm a válaszokat!

2018. szept. 24. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha igazán különleges dolgot akarsz, akkor rossz helyen kopogtatsz! :D Neked kell (sajnos) tudni, hogy mi lenne számára a különleges.


Egyébként nehéz ötletet adni, mindenkinek mások az "igényei". Én speciel egy rajznak is örülnék(és kaptam már is, bár nem évfordulóra, de egy szép elefánt rajzot).


Ha itt lenne 2. évforduló a napokban, akkor egy sörválogatásnak örülnék a legjobban meg xanaxnak. (Az utóbbi nyilván vicc, csak elkezdődött az egyetem és sok a stressz:D).

2018. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, és most így belegondolva valamiért egy díszes sétabotnak is örülnék :DD
2018. szept. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha szokott kártyázni, akkor egy rocker srácnak ez se egy rossz ajándék: [link]
2018. szept. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én volt, hogy sütöttem vagy kapott már igaz nem évfordulóra de egy emlékkönyvet benne kapcsolatunk eddigi pillanatival😊
2018. szept. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!