Kezdőoldal » Ünnepek » Évforduló » Évfordulóra milyen ajándékot...

Évfordulóra milyen ajándékot vegyek a baraátnőmnek?

Figyelt kérdés

Semmilyen ötletem nincs. Gyűrűt, nyakláncot ékszereket szinte mindent kapott es tanacstalan vagyok.

Minden értelmes választ előre is köszönök!


2016. márc. 27. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy szep csokrot. En pl. egy hatalmas feher rozsacsokrot kaptam a baratomtol, egy eves evfordulonkra, es nagyon orultem neki. E melle persze meg elmentunk vacsorazni, ez volt a kettonk ajandeka.

Vagy adhatsz neki barmilyen elmenyt. Furdozes, wellness, allatkert, vacsora, mozi, kiallitas vagy akar ezt mind megcsinalhatod neki te. Keszitesz vacsorat, gyertyat gyujtasz, aztan megneztek egy kis filmet, majd valami furdosot vagy furdobombat veszel, es mehettek is furdozni:) En ezt pl. Valentin napra kaptam es csodalatos volt:D

Ha mindenkepp adni akarsz valami kezzel foghatot akkor magambol kiindulva, aminek orolnék az pl.: kezmuves csokolade, szalas tea, Lush termekek, konyv, cserepes virag, diszparna, illatgyertya. (Bar az utobbik eleg sablonos ajandekok, de annyiféle van mar beloluk, hogy biztos talalsz a szemelyenek megfelelot:D)

2016. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
bögrét, amin a közös képetek van ☕💑
2016. márc. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Ugyan ezt en legjobb baratnomnek adtam anno,de szerintem nem rossz otlet.

Egy bogrere porcelan filccel rairtam bizonyos szavakat,datumokat amik fontosak a baratsagunk szempontjabol. Probaltam minel tobb dolgot felirni ra,es annyira jol sikerult,hogy kb egy fel oran at sirt a meghatodottsagtol.:)

Szoval mindenkeppen valami nagyon szemelyes legyen. Ez az ajandek sem kerult sokba nekem,megis tudom,hogy oromet okoztam vele.

2016. márc. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségét hasznos colt mind ☺😊
2016. márc. 28. 07:00
 5/5 anonim válasza:
A következőre meg csináltathatsz egy kis könyvecskét (DM, Rossman) a közös fotóitokkal, kedves üzenetekkel, vagy idézetekkel
2016. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!