Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom rá akar hajtani a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom rá akar hajtani a kiszemeltemre és én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok a barátom 19. Nagyon bejön egy 17 éves csaj hónapok óta, de ettől nem merek komolyabban közelíteni felé. Haverom azt mondta, ha nem teszem meg ő fogja mert neki is megtetszett a csaj. Azt mondja nem érdekel engem a lányka rendesen mert akkor megmozdulnék, de ez nem igaz én imádom a csajt és csalódtam a haveromba amiért el akarja előlem venni. Én bíztam benne ezért is beszéltem neki a csajról 😥

2018. szept. 25. 17:28
 1/4 A kérdező kommentje:
És olyan hasonlatot tett reggel, hogy egy irigy ovis vagyok aki a megunt játékát nem adja a haverjának, mert mikor el kezd vele játszani engem újra érdekelni kezd a játék 😥
2018. szept. 25. 17:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Igaza van a barátodnak. És igen, te vagy a hibás. Ha nem teszel semmit majd ő tesz, nagyon helyes. Vagy ne legyél ilyen nyámnyila. Megadta a lehetőséged, meg is mondta HA te nem teszel semmit=nem kell, majd ő felszedi.
2018. szept. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igaza van a baratodnak. Ha kell neked, igenis tegyél a csajért. Ha nem csinálsz semmit, ő miert ne hajthatna rá?
2018. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen te
2018. szept. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!