Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek én vagyok a hibás...

Szerintetek én vagyok a hibás hogy a lányom nem akar szandált hordani?

Figyelt kérdés

A lányom most 14, tavaly május környékén egyszer volt a lábán szandál mezítláb, tavaly előtt sokszor volt a lábán szandál de kb 80-90%-ban zoknival, előtte szinte csak zoknival volt rajta! Tavaly óta egyszer sem volt a lábán szandál!

Az a baj hogy tavaly előtt és azelőtt töbször is mondta hogy ő már nagy lány és szeretné elhagyni a zoknit örökre, de én nem engedtem neki!Rajtam mindig mezítláb volt és gondolom ő is akarta hordani!Tavaly már mondtam neki természetesen nem kell zokni és így is csak 1 szer volt rajta! Hiába kérdezem hogy miért cipőben jössz a szandál helyett de csak azt mondta hogy ez illik a ruhájához!Szerintetek én voltam a hibás vagy csak ő utálta meg, vagy ha valakinek volt ilyesmi helyzete mit csinált?Fog még az életben szandált hordani?



2017. jún. 28. 22:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
25%
Ennyi idősen ez vlsz múló szeszély.
2017. jún. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk a szandált zoknival még totyogónál se erőltetném, de ettől függetlenül kamaszodik. Lehet nem tetszik neki a lábfeje, a körme formája, esetleg szeretné lakkozni, hogy mutasson is valahogy, így szégyelli, nem mutogatja. Nem tudhatod, de el fog múlni. Ne szólj bele, az a lényeg.
2017. jún. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
100%
öhm, miért nem engedted neki hogy zokni nélkül hordja? 14 évesen nem hiszem, hogy zokni-szandált szeretne hordani. :) egyébként az én lányom sem szereti a szandált, ilyenkor keresik a saját stílusokat és a hozzájuk illő ruhadarabokat, ez egy ilyen időszak. később biztosan hord majd szandált! :)
2017. jún. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
39%

Én is ilyen vagyok. Szintén 14 éves lány.

Én csak sportcipőket, bakancsokat hordok.

Mert egyrészt túl kislányosnak tartom a szandált másrészt nem akarom mutogatni a lábam.

2017. jún. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális ha valaki nem hord szandált.Én se hordok.Lehet hogy nem tetszik neki amit a szandál látványa nyújt.Megesik.
2017. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is utáltam a szandált. Nem is emlékszem mikor volt a birtokomban utoljára.
2017. jún. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
69%

Kedves #4es magyarázd meg nekem kérlek, hogy mi a gyerekes egy szandálban.

És most nem arra gondolok, amit oviban hordtam utoljára.

2017. jún. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
100%
nem azt írta hogy gyerekes, csak azt hogy kislányosnak tarja. gondolom, nem illik a stílusához. vannak nőiesen, és vannak lazábban öltözködő lányok. gondolom, ő az utóbbi, és inkább hord sportcipőt. :)
2017. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor bocsi, valahogy félreértettem :D
2017. jún. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Jéézus, hogy lehet zokniszandálban járatni a 14 éves gyermekedet? Kitagadja a társadalom!Tuti azért nem vesz fel, mert cikizik érte...

Zokni nélkül csak felvenne egy szandált, mert az teljesen elfogadott.Szerintem hadd vegye fel azt amit szeretne! Szabad ország, mi itt a probléma?

(Én is zárt cipőket hordok csak amúgy)

2017. jún. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!