Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem jelöl vissza facen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jelöl vissza facen?

Figyelt kérdés

Pedig bejövök neki szerintem

Sokszor néz stb



2018. szept. 27. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Csak 'úgy' bejelölted?

Ha igen, akkor miért csodálkozol?

Minek jelöljön vissza olyat, akinek nincs semmi mondanivalója, magyarázata a jelölésre?

.

Legalább ennyit írnál:

"Helló! Jelöltelek, mert kiváncsi vagyok, akarsz-e beszélgetni az élet mulandóságáról és a cserebogár halhatatlanságáról?"

2018. szept. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja írjak akkor neki elsőnek?
2018. szept. 27. 20:24
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Lehet, olyan ocsmány vagy, mint egy barlangi troll. Akkor pedig ne csodálkozz, hogy néz. Mindenki megnézi az olyat. :D Hosszan, kíváncsian... de attól még nem jön be neki. :D
2018. szept. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

oszt ha megnéz, mi van? Semmi.

Én is azt hittem, bejövök neki. Több jelet kaptam, nem csak nézett.(az jel? a faszt. én is mézek sokmindenkit.)

Visszajelölt? Nem. Pedig nem vagyok annyira idegen.

Bár fun fact, ez már engem nem is érdekel, hidd el, hamarosan téged se fog. Szard le majd jön màs, azzal majd kinevetitek ezt az egész szitut, hogy ilyeneken szomorkodtàl(Ha) ti is :)


17/l

2018. szept. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!