Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú - lány kapcsolat? Röviden,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú - lány kapcsolat? Röviden, egy jo par honappal korábban beszélgettem egy lánnyal, de azotanem irtunk egymasnak, nem volt köztünk semmi, viszont szeretnék valamit egy kapcsolatot mivel tetszik!

Figyelt kérdés
Hogyan kezdjek vele ujra beszelni , mit irjak neki? Sulibol ismerem... 17/F?

2018. szept. 30. 22:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Mivel nem nagyon engedte hogy irjak , mert kötözködött h nem kerdes igy hibas a mondatok xd
2018. szept. 30. 22:47
 2/7 anonim válasza:
Egy az anyanyelvetek?
2018. szept. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hehe xd , de nem tudom h hogy irjak ra , eleg hulyen adja ki hogy full random rairok es azota miert irtam , érted?! Erre probalok megolfast kereseni mivel nagyon tetszik :D
2018. szept. 30. 23:01
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak simán írd meg neki hogy Szia elég régen beszéltünk, csak kíváncsiságból kérdem, hogy mi van veled mostanság? Hogy ment a költözés? Minden okés? Megszoktad az új helyet?

Vagy ha még egy suliba jártok menj oda hozzá és hasonló párbeszédet folytass le vele élőben..

2018. okt. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a választ?
2018. okt. 1. 15:08
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak ugye az a baj h nem nagyon mentem meg hozza oda , max koszontem neki :/ es nem is merek ... a kerdejel veletlen volt az elozonel
2018. okt. 1. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor menj oda hozzá. Mit gondoltál ha ráírsz, és közelebb kerültök egymáshoz(már amennyire interneten keresztül lehet), és eljuttok oda hogy személyesen találkoztok, akkor a köszönés elég lesz? - nem. Azért annál kicsit tovább kéne menni.. Szóval előbb vagy utóbb eljön a személyes/élő beszélgetés ideje..a kérdés már csak az, hogy halogatod tovább, vagy összeszeded minden bátorságod, és (lesz ami lesz alapon) odamész.
2018. okt. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!