Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elmondtam egy fiúnak hogy...

Elmondtam egy fiúnak hogy tetszik de nem kellett volna?! (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy fiú elégé bejön és ma felhozták a témát úgy mond a haverok hogy ki tetszik ő még fel is ajánlotta hogy össze hozz valamelyikkel meg kérte hogy mondjam el ki tetszik erre én kis idő után megsugtam neki ő megígérte hogy nem mondja el senkinek. De az a bajom hogy elég cikinek érzem magam most és eléggé meglepödött hogy pont ő. És nem tudom mit mondjak neki hogy vissza szívjam ezt az egészet. Félek attól hogy ő neki nem tetszem. És csak hülyét csinálok magamból ország világ előtt. Valahogy azt kéne megmondani neki hogy felejtse el. vagy valami hasonló. nagyon kérlek segítsetek mert 2 nap múlva újra láttjuk egymást barátopkkal. Kérlek segítsetek bízok bennetek! a válaszokat előre is köszönöm

15/L



2016. nov. 25. 21:27
 1/3 anonim válasza:
Szerintem ne stresszelj ezen! Legalább tudja, hogy te hogy érzel! Legrosszabb esetben, igen, nem tetszel neki de legalább teis tudod és nem éled bele magad a dolgokba és továbblépsz! Aztán meg kitudja lehet neki is tetszel. 50-50% az esély rá. Ha legközelebb találkoztok ne hozd fel neki a témát. Nézd meg hogy viselkedik veled így hogy már tudja hogy tetszik neked. Ha nyitott feléd akkor valszeg ő is érdeklődik irántad, ha meg úgy tesz mintha mi sem történt volna akkor teis próbálj lazábban hozzá állni aztán várjál pár napot lehet csak nem mer lépni ;) sok sikeert!
2016. nov. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 2*Sü ***** válasza:

> De az a bajom hogy elég cikinek érzem magam most és eléggé meglepödött hogy pont ő.


Szerintem ez aranyos.


> És nem tudom mit mondjak neki hogy vissza szívjam ezt az egészet.


Miért kellene?


> Félek attól hogy ő neki nem tetszem.


Ez viszont tipikus. Az emberek többsége inkább maradna a bizonytalan reménynél, mint a biztos tudásnál. Attól függetlenül, hogy te elmondtad-e neki vagy sem, attól függetlenül tetszel neki, vagy nem. Ha tetszel neki, akkor lehetőséget kaptatok, hogy ezt realizáljátok is. Ha nem, akkor lehetőséget kapsz arra, hogy ezt megtudd, és így könnyebb továbblépni, és nem benne maradni akár évekig egy amúgy soha össze nem jövő, de mindig reménytelennek és reményteljesnek tűnő kapcsolatra vágyásban.


> És csak hülyét csinálok magamból ország világ előtt.


Miért is? Az embereknek tetszenek más emberek. Ez nem mindig kölcsönös. Ettől senki sem hülyébb, mint amilyen.


> Valahogy azt kéne megmondani neki hogy felejtse el.


Pont ezzel csinálnál hülyét magadból. Vagy ha hülyét nem is, de egy bizonytalan, zavaros lány benyomását fogod kelteni.


Jó így ahogy van. Ha ő is kedvel, akkor közelebb tudtok kerülni egymáshoz. Ha nem, akkor legalább ez is kiderül.

2016. nov. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! holnap fogok vele találkozni és kicsit izgulok a reakciója miatt de a válszotok nagyban segített kösziii
2016. nov. 26. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!