Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt buliztam hétvégén a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt buliztam hétvégén a lánnyal aki tetszik. Kicsit többet ittam a kelleténél és nem igazán emlékszek a részletekre. Mit mondhatnék neki?

Figyelt kérdés

Haverjaim mondták hogy milyen szerencsés vagyok mert ezzel a lánnyal buliztam. Mondták hogy rá kell hajtanom mert ha nem akkor ők fognak:')


Együtt táncoltunk, amikor odajött egy srác aki elkezdett engem lökdösni, hogy szálljak le a csajról. A lány belém kapaszkodott és próbálta lefogni a kezemet nehogy megüssem. A biztonságiak leszedték rólam. Ennyire emlékszem meg hogy nagyon bújós volt a csaj csak nem voltam olyan állapotban hogy éljek a lehetőséggel. Mit mondhatnék neki. Messengeren tudunk csak beszélni jövőhétig mert megfázott és inkább marad otthon pihenni egy kicsit.


Hogyan mondhatnám el hogy tetszik nekem és nem tudom mit mondtam mit nem neki?


Olyan érzésem van hogy ha most nem írok rá nem lesz belőle semmi:(


Mindketten 19 évesek vagyunk.


Előre is köszönöm ha segítesz!


2018. okt. 2. 17:46
 1/3 anonim válasza:
Írj rá most azonnal, és pl. kérdezd meg jól van-e. Aztán majd minden jön magától ;)
2018. okt. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy van, mondd el, hogy tok jo volt vele táncolni, es valamikor lenne-e kedve veled elmenni valahova
2018. okt. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Azota vab barmi fejlemeny?
2018. nov. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!