Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik az egyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik az egyik osztálytársam. Ez jeletheti azt, hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Egy csendes fiúról van szó.van egy "bohóc" az osztályban, aki mimden hülyeségben benne van, így annak a srácnak aki tetszik nekem, a barátja, oda küldte oda hozzám, hogy hastáncoljon, és én ezt visszaküldtem neki, mármint annak, aki küldte..es akkor ahhoz a sráchoz ment oda aki tetszik nekem, gyakran összenézünk ,órákon, és az angoldogákat százalék alapján osztották ki, övé egy ponttal jobb lett, tehát odaadta neki az övét a tanár, utána rögtön én következtem, és körülötte mindenki elkezdett köhécselni.

Enézést, ha érthetetlenul írtam!


2018. szept. 28. 18:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Most mindezt írd le magyarul!
2018. szept. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1-es, én értem.

Egyébként meg sanszos, hogy tetszel neki :)

2018. szept. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!