Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért zavarja a legjobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés

Ma utaztunk és mondtam neki hogy karácsonyra fogszabályzót kérek erre lehülyézett hogy mért mem új telefont mert a mostani gáz Samsung Galaxy J3 2016om van.

Meg mondja mindig hogy miért nem veszek új ruhákat a ballagási pénzemből. Megjegyzem veszek új ruhákat de nem arra akarom elkölteni a 70.000 ftmet hogy ruhákat vegyek hanem gyűjtök hogy elutazhassak.

Igaza van a barátnőmnek?



2018. okt. 2. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pfff. Nincs. Nyugi. Nem neki kell tetszedj hanem saját magadnak. Gondolom szükséged van fogszabályzóra és azért akarsz tetetni, az inkább megéri mint a telefon. Most mi van ha nem mostani évjáratú vagy mit tudom én. Mennek rajta az alkamazásaid? Tudsz beszélni rajta? Az még egy ideig jó. De ha a fogszabályzóval vársz akkor talán súlyodohat a helyzet.
2018. okt. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A "barátnőd" a leírtak alapján egy látszatember. A külvilág érdekli csak. Ki mit gondol, kinek mije van. Ha azt mondtad volna hogy a pasit, javasolnám, hogy gyorsan válj meg tőle. Amúgy a látszatemberek egy idő után mindig nagyot koppannak. Többet érnek az igazán fontos dolgok. Amúgy meg mi köze hozzá, hogy te mire mennyit költesz?
2018. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi nekem is ilyen telefonom van.. nem barát az ilyen!
2018. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs igaza. Én például kifejezetten bírom az olyan embereket, akiknek régebbi cuccaik vannak, mert ez annak is lehet a jele, hogy nem foglalkoznak a divattal.
2018. okt. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ne a lány kedvéért döntsd el, hogy mit akarsz valtoztatni.

Ha ezek után is ilyen, én otthagynam...

2018. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Adok egy fura tanácsot: én a helyedben elérnem valahogy, hogy ez a lány ne legyen a legjobb barátnőm, de még az első tízben se legyen benne. Éljen csak a külsőségek, telefonok, ruhák, shopping bűvkörében, tele frusztrációval, megfelelési kényszerrel, addig te legyél "csupán" boldog.
2018. okt. 4. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!