Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segítséget kérek! Hogy segíthe...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek! Hogy segíthessek a legjobb barátomnak megszerezni a legjobb barátnőmet?

Figyelt kérdés
A kollégiumban ismerkedtek meg, én már régebb óta a külön barátjuk vagyok. Most mutattam be őket egymásnak, de a rác elásta magát a lány szemében, mert állítólag nagyon nyomult. A srác tényleg szerti őt, És biztos vagyok benne, hogy nem hagyná ott Tázit. Nagyon magába fordult a fiú, és nem mer közeledni ezek után a lány felé. Őszinte köszönetemet nyilvánítom minden kommentelőnek!

2016. szept. 8. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát talán úgy megkedveltetheted vele hogy pl egy nagyobb baráti tarsasággal kimozdultok valamerre 6-7 en kb vagy tobben es akkor a leanyzó és a fiatalember is jelen legyen és beszéljetek olyan témákról amiről mind a kettejük tud beszélni.
2016. szept. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menjen oda a fiú úgy hozzá hogy nem nyomul
2016. szept. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!