Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miről kérdezzem a lányt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről kérdezzem a lányt?

Figyelt kérdés

Idén új suliba kerültem ahol egy lánynak bejövök


Elhívtam chaten találkozni de nem jött el


Mit írjak neki facen?



2018. okt. 3. 11:37
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudja ki vagyok mert suliba bemutattak neki
2018. okt. 3. 11:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Miert nem ment el?
2018. okt. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Azt írta először hogy csak ha a barátja is jöhet, aztán másnap meg hogy nem jön...
2018. okt. 3. 19:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj neki semmit, lépj tovább. Több oka lehet annak, hogy nem ment el a randira. Lehet, hogy tényleg van pasija, az is lehet, hogy csak kitalálta, mert nem jössz be neki mégsem, és nem akar kapcsolatot, vagy ott van az, hogy bejjöttél neki, de kiábrándította, hogy személyesen nem merted megkérni, ja és ott van még az is, hogy hiába mutattak be neki, azt se tudja ki vagy.
2018. okt. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%
Annyi lány van, mint égen a csillag. Keress mást.
2018. okt. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Add fel, sztem nem akar megbantani es igy koppintott.. alapesetben nem menne baratnovel randizni ha tobbet akar mint baratsag 😂😂
2018. okt. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utso: de az is lehet h bejossz neki, azert meg egy probat meger, aztan ha akkor sem akk valoszinuleg nem csak kereti magat
2018. okt. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!